REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Čištění koberců

I přesto, že jsou moderní plovoucí podlahy, hodně z nás ještě dává přednost oblíbeným kobercům. Koberce jsou u lidí oblíbené z důvodu tepla od podlahy. Obzvlášť tehdy, pokud máme doma malé děti, které si hrají většinou na zemi. Pokud chceme mít koberce dlouho hezké nestačí jen vysávat. Koberce musíme jednou až dvakrát do roka nechat vyčistit, abychom se zbavili prachu a veškerých roztočů, které se v koberci nacházejí.

Čištění koberců se provádí dvěma způsoby. Jedna metoda je suché čištění, druhá metoda je čištění na mokro. Toto čištění je účinnější, ale musíme počítat s tím, že tam je určitá doba schnutí. Pokud se rozhodneme pro extrakční čištění (mokré) nikdy nestavte po vyčištění na vlhký koberec nábytek, pokud ale není jiná možnost, dejte pod nožky nábytku, nebo stolků kousek nějaké podložky, aby Vám na koberci nevznikly otisky.

Naše úklidová firma J&H Úklid provádí čištění koberců extrakční metodou, která je šetrná k vláknům na koberci. Tato metoda patří k výhodám hloubkového čištění a obnoví původní tvar vlasu. Tento způsob čištění koberců je vhodný pro všechny druhy koberců, včetně vlněných a syntetických a koberců s vysokým vlasem.

Stejnou metodou se dá čistit i čalouněný nábytek, jako jsou např. židle sedací soupravy, pohovky, nebo matrace.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.