REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Úklidy v domácnostech

Většinou každý z nás myslí na čistotu a pořádek ve svém bytě. Protože byt, ve kterém je udělán velký úklid a září čistotou, tak v takovém bytě se cítíme klidně a útulně. Pro celou rodinu je to velmi příjemné se do takového bytu vracet.

Kvalifikované pracovníky, které máme v naší úklidové firmě J&H Úklid jsou vždy připraveni uklízet ve Vašich domácnostech. A to jak jednorázové úklidy, tak i úklidy pravidelné. Provádíme úklidy domácností i v různých institucích a to, úklidy, umývání oken, čištění čalouněného nábytku, kožených sedaček, čištění koberců a to vše dle Vašeho přání.

Naši pracovníci používají ke svým úklidům profesionální úklidové prostředky, které máme dlouhodobě vyzkoušené a jsme s nimi velice spokojeni.

Pravidelný úklid

Jen pravidelný úklid zaručí udržet v bytě dokonalou čistotu. Na Vaše přání Vám naši úklidoví pracovníci provedou úklid podle vašich představ. 

Generální úklidy ve Vašich bytech

Generální úklid se provádí, pokud je potřeba ve Vašich místnostech uklidit ve špatně dostupných místech, nebo po rekonstrukci v bytě, nebo třeba umýt okna. Takovou službu musíte nahlásit s předstihem, aby naši pracovníci měli dostatek času na rozsah tohoto úklidu. Při generálních úklidech můžete zůstat doma, abyste si mohli sami určovat svoje požadavky anebo se věnovat svým záležitostem a nechat naše pracovníky pracovat samostatně.  Nemusíte se ničeho bát jsme zodpovědní ke svým zakázkám. A pokud se úklid provede je zde zpětná vazba, kdy voláme svým zákazníkům, zda byli z našimi službami spokojeni.

Jak objednat naše služby

Naše služby si můžete objednat buď telefonicky, nebo vypsat objednávku na našich webových stránkách.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.