REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Polarizace brýlí a její výhody

Vidění přes polarizační brýle je pohodlné, kontrastní a bez nepříjemného oslnění. To je způsobeno tím, že potlačují negativní působení horizontální polarizace, která vytváří nepříjemné oslnění a optické šumy a propouští pouze polarizaci vertikální, které nám umožňuje vidět kontrastně a barevně. Polarizační brýle nám tedy v kombinaci s kvalitním UV filtrem a různými odstíny zbarvení polarizovaných čoček, zajišťují následující výhody:

  • Poskytují očím bezpečnou ochranu proti slunečnímu záření
  • Zajišťují vysokou úroveň ostrosti vidění
  • Dávají nám citelnou úlevu od únavy očí
  • Zajišťují vynikající vnímání barev

Polarizační brýle oceníte v každém ročním období, a to jak při sportu, tak například při řízení auta, pobytu na pláži či na horách, četbě novin u oběda… Za každých okolností zajistí polarizační brýle dokonalé vidění.

Držák na brýle do auta je vhodným doplňkem

Pokud často cestujete autem, jistě oceníte držák na brýle do auta. Držák na brýle do auta uloží optické nebo sluneční brýle ve vašem dosahu při řízení, takže je budete mít po ruce vždy rychle, což dozajista přispěje k bezpečnosti Vaši jízdy. Držák na brýle do auta také prodlouží životnost Vašich brýlí, protože zamezí tomu, že budete brýle odkládat na sedadlo spolujezdce nebo přihrádek v autě, které nejsou na brýle určeny.

Polarizační Ray Ban brýle

Pokud chcete nejen ochranu oka a zajištění vidění, ale chcete tyto vlastnosti ve vysoké kvalitě a zároveň být styloví, pak jsou nejlepší volbou Ray Ban brýle. Ray Ban brýle jsou zárukou té nejvyšší kvality slunečních skel v celosvětovém měřítku. Ray Ban brýle můžete vybírat mezi osvědčenými modely pilotek a wayfarerů, které jsou k dispozici v celé šíři barev a variant slunečních čoček. Vyberete si zde i kvalitní polarizační brýle.

Comments are closed.