REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Pánský prsten

Prsten je často pro muže, spíše než módní ozdobou, nositelem určitého významu. Většinou symbolizuje důležitý životní okamžik, ale i sportovní nebo pracovní úspěch. Chtěla byste svému manželovi, partnerovi nebo otci pořídit originální pánský prsten ? Vyberte mu prsten ze širokého sortimentu zlatnictví Zlatíčka. Katalogem můžete listovat v e-shopu zlatnictvi-zlaticko.cz nebo v kamenné prodejně v královských Litoměřicích.

Pánské prsteny pro všechny muže

V našem portfoliu najdete jak silně masivní, tak jemnější provedení pánských prstenů. Velmi oblíbené jsou robustnější pánské prsteny z chirurgické oceli, ale své místo u nás mají i tradiční materiály jako žluté a bílé zlato nebo stříbro. Na pánské prsteny Vám rovněž nabízíme rytiny, jimiž můžete na prsten zaznamenat důležité datum, čas nebo například místo setkání. Vždy se snažíme o to, aby byly naše pánské prsteny originální a designově vytříbené.

Luxusní pánský prsten

V našem širokém sortimentu naleznete také luxusní pánské prsteny, které mohou podtrhnout Váš styl a eleganci. Pánským prstenem můžete rovněž vkusně obohatit svůj šatník. Pánský prsteny jsou vyráběné se zárukou kvality a odolnosti. Pro muže si zlatnictví Zlatíčko připravilo i další pánské šperky, jejichž katalog najdete v internetovém obchodě zlatnictvi-zlaticko.cz. S případnými dotazy se na nás kdykoliv obracejte.

Comments are closed.