REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Bambusové utěrky

Nevyhovují Vám staré domácí utěrky, které se Vám rozpadají pod rukama? Nechcete již používat různé chemické prostředky na mytí oken a nádobí? Je čas na změnu! Vyzkoušejte utěrky z přírodních bambusových vláken a dosáhněte zářivé čistoty. Bambusové utěrky můžete vybírat a objednávat z pohodlí svého domova v internetovém obchodě modom.cz za skutečně lákavé ceny.

Vlastnosti bambusových utěrek

Bambusové utěrky mají díky svému složení výbornou savost. Můžete je dokonce používat jak mokré, vlhké, tak zcela suché. Utěrky na sebe spolehlivě vážou špínu a prach, jsou pachově neutrální a přirozeně antibakteriální. Bambusová utěrka je velmi odolná s dlouhou životností. Stačí ji vyprat v pračce a je jako nová! Zajímají Vás další vlastnosti bambusových utěrek nebo máte specifické dotazy? Neváhejte kdykoliv kontaktovat specialisty z firmy Modom.cz!

Bambusové utěrky od Modom.cz

Modom.cz Vám nabízí bambusovou utěrku za skvělou cenu 119 Kč! Je dostupná skladem a připravená k okamžitému odeslání. Pořiďte si i Vy neocenitelnou bambusovou utěrku z našeho e-shopu a poznáte ten rozdíl již při prvním mytí nádobí nebo čistění oken. Bambusové utěrky jsou navíc hypoalergenní a spolehlivě ničí mikrobiální a plísňové alergeny!

Bambusové utěrky od firmy Modom.cz oceníte jistě i Vy.
 

 

Comments are closed.