REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Úklidy v domácnostech

Každý z nás se snaží uklidit, co nejlépe to jde. Někteří z nás, ale mají takové zaměstnání, kdy na větší úklid svého bytu či domu nemají čas. V takovém případě je lepší poprosit o pomoc úklidovou firmu. Ta Vám uklidí podle Vašeho přání a požadavků. Někteří z Vás už s takovými firmami mají své zkušenosti, ale pokud jste takových služeb ještě nevyužili, tak můžete dát na rady svých známých, kteří už si nechali uklidit od nějaké úklidové služby. Nevolejte si úklidovou firmu z nějaké větší dálky svého bydliště, zbytečně by se Vám prodražovala konečná cena úklidu.

Úklidové firmy většinou poskytují jak jednorázové, tak dlouhodobé úklidy. Poskytují úklidy v domácnostech, tak v různých institucích. Poskytují úklidy, čištění oken, čištění koberců, sedaček, jak čalouněných, tak i naše firma J&H Úklid sedaček kožených.

Naše firma také zajišťuje úklidy po malování, po stavebních úpravách a před kolaudačních pracích.

Naši firmu si můžete najít na webových stránkách, kde si můžete zadat požadavek, jaký na nás máte, nebo nás kontaktovat telefonicky, kdy si s Vámi dohodneme termín Vašeho úklidu.

Naše firma J&H Úklid má dlouhodobé zkušenosti. A má dobře vyškolené pracovníky na své úklidy. Pokud posíláme své pracovníky do domácnosti, nemusíte se ničeho obávat, naše zaměstnance máme velice dobře prověřené a proškolené. Musí projít napřed různými úklidy a až opravdu zjistíme, že se pracovník hodí na úklid v domácnosti, tak může teprve do domácnosti nastoupit.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám s úklidem pomůžeme.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.