REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Uklízíte raději sami, nebo pozvete úklidovou firmu

Doma, většina z nás dělá velký úklid na jaře a před vánocemi. Ale pokud si udržujete svůj byt v čistotě a děláte menší úklidy pravidelně, nečeká Vás nic hrozného. Někteří z Vás si uklidí sami, někteří z Vás si raději pozvou úklidovou firmu. V dnešní uspěchané době jsou ženy velice vytížené a nemají čas na to, aby dělali velké úklidy, jako je umývání oken, čištění koberců, sedaček apod.

Pokud se rozhodnete pro úklidovou firmu a nemáte ještě žádné zkušenosti, poptejte se po svých známých, kteří už takových služeb využili a mají jisté zkušenosti. Určitě Vám rádi poradí. V nabídkách je mnoho úklidových služeb, ale ne každá si poradí s každým úklidem.

Také si nevyhledávejte firmu, která sídlí daleko od Vašeho bydliště, pokud chcete jen úklid v bytě a ne ve větší firmě, protože by se Vám zbytečně zvyšovala konečná cena. Také záleží na tom, co vše od úklidové firmy potřebujete. Naše úklidová firma JH&Úklid, která má dlouholeté zkušenosti s úklidem Vám ráda vyhoví ve všem, co potřebujete. Provádíme jak jednorázové, tak dlouhodobé úklidy, umývání oken, čištění koberců, čalouněného nábytku, tak i čištění a impregnování kožených sedaček.

Nemusíte se ničeho bát. Máme velmi dobře proškolené a zaučené pracovníky. Než dáme naše pracovníky na úklid domácností, dobře si jich prověříme. Pokud máte zájem o práci od naší firmy, můžete nás kontaktovat telefonicky, nebo si vyplnit objednávku na našich webových stránkách. Rádi Vás potom budeme kontaktovat a domluvíme si s Vámi podrobnosti o Vašem požadavku na nás.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.