REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Přenechte úklid své domácnosti úklidové firmě

Žijeme v uspěchané době a ne každá žena má čas na úklid své domácnosti, tak jak by si přála. Proto můžete požádat o úklid své domácnosti úklidovou firmu. Můžete si objednat, jak jednorázové, tak i dlouhodobé úklidy. Je jen na Vás co si budete přát uklízet. Vždy je to na domluvě a na přání zákazníka.

Na trhu je mnoho úklidových firem, proto pokud máte ve svém okolí známé, kteří už mají nějakou zkušenost s úklidovou firmou, zeptejte se na jejich názor a spokojenost. Naše úklidová firmaJ&H Úklid je už na trhu mnoho let a má mnoho zkušeností, jak s úklidem v různých institucích, tak s úklidem v domácnostech.

Ženy mají v dnešní době většinou náročnou práci a pak, když přijdou domů, už se jim nechce vzít do ruky hadr a uklízet. Proto si radši zaplatí úklidovou firmu, která jim vypomůže a ženy se raději věnují svým dětem, známým, nebo svým koníčkům.

Naše úklidová firma provádí v domácnostech jak běžné úklidové práce, tak úklidy po malování, po rekonstrukci bytů, umývání oken a také čistí koberce, čalouněný nábytek a sedačky. Také sedačky z kůže, včetně impregnace. Na našich stránkách se dozvíte, jakým způsobem si nás můžete objednat a také nahlédnout do našeho ceníku.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.