REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Mateřská školka Praha

Rádi byste vybrali svému dítěti kvalitní základ do jeho budoucího života? Pokud jste v situaci, kdy hledáte tu pravou mateřskou školku v Praze pro své dítě, umíme vám dobře poradit. Chcete-li, aby se vaše dítě individuálně rozvíjelo a mělo pestrý denní program v přátelském kolektivu, pak mu zvolte LUPÁČEK – mateřská školka Praha. Nepodceňte vzdělávání vašeho dítěte od útlého věku. Navštivte kdykoliv mateřskou školku LUPÁČEK a uvidíte, že jsme pro vaši ratolest ideálním řešením.

Ta správná volba mateřské školky v Praze
LUPÁČEK poskytuje mateřskou školku Praha i jesle všem dětem od 1 do 7 let. Naše příjemné prostředí rodinného domu se zahradou nedaleko lesa je pro vaše dítě skvělým zázemím. Široké spektrum aktivit přizpůsobovaných dle věku dítěte rozvíjí jeho osobnost a naučí vaši ratolest všestrannosti. Náš kvalifikovaný personál je zde k dispozici dětem od pondělí do pátku vždy do osmnácti hodin. Využít můžete v době nemoci dítěte či o víkendech a večerech naše individuální hlídání přímo u vás doma.

LUPÁČEK – mateřská školka Praha
Pro správnou volbu mateřské školky Praha čerpejte více informací, dokumentů a fotografií. Vše potřebné, co vás zajímá, naleznete na našich webových stránkách lupacek.cz! Zde na vás čekají ke stažení také potřebné formuláře či online přihláška. Chtějte pro vaši ratolest komplexní a individuální péči zaměřenou na jeho komplexní rozvoj a „školu hrou“. Mateřská školka Praha se těší na své nové kamarády!

Kdykoli nás kontaktujte nebo přijďte navštívit na adresu Kloboukova 1256/27 v Modřanech, Praha 4.

Comments are closed.