REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Karnevalové a jiné kostýmy k zapůjčení a koupi

Ptákoviny Anděl jsou web, kde naleznete vskutku rozličné karnevalové kostýmy a masky. Takové, které jsou vhodné pro různé příležitosti, nejen na klasické maškarní plesy. Uveďme si tedy alespoň ty nejoblíbenější typy, které jsou vhodné rovněž pro různé věkové skupiny.

Dětské kostýmy

Nabízené dětské karnevalové kostýmy, to jsou všelijaké pohádkové postavičky, postavy z filmů a komiksů, strašidla a další velice nápadité masky a kostýmy. Tyto produkty lze rozdělit také na dívčí a chlapecké, mezi kterými jsou pochopitelně velké rozdíly. Kluci jsou nejraději pirátem, indiánem, princem nebo kovbojem, dívky zase spíše ocení kostým princezny nebo naopak zlé čarodějky. Pro všechna dítka jsou společné kostýmy zvířátek.

Kostýmy pro dospělé

Masky a kostýmy pro dospělé jsou vhodné pro muže i pro ženy, a to ve všech věkových kategoriích. Proč se trochu neodvázat na nějaké té party a neschovat se aspoň na chvilku za nějakou tu škrabošku. Kostýmy dospělých, které si můžete pořídit, ale také zapůjčit na stránkách ptakoviny-andel.cz patří k tomu nejlepšímu u nás. Jsou kvalitně ušité a vydrží vám déle než jen na jedinou akci.

Dospělí mají nejraději strašidelné kostýmy a takové, které jsou vtipné. Můžou se převléci za čerta nebo za anděla. Nechybí ani to správné vybavení pro nefalšovaného Mikuláše.

Doplňky ke kostýmům

Nezbytné jsou někdy také vhodné doplňky ke kostýmům. Sem patří karnevalová líčidla, klobouky, paruky, srandovní brýle, legrační sukně, strašidelné zuby a mnohé další. S pomocí takových doplňků maškarních kostýmů můžete vytvořit vskutku dokonalou vizáž, která se hodí třeba na svatbu nebo na rodinnou party. Pro různé oslavy v havajském stylu, které jsou dnes jednou z oblíbených radovánek, se zase budou hodit havajské věnce a další nezbytnosti, které promění party v jednu velkou oslavu v rytmu rajských ostrovů.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat