REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

MYTÍ PODLAH PARNÍM MOPEM

Uvedenou úklidovou službu poskytuje úklidová firma J&H Úklid, která se specializuje na čištění koberců, strojové čištění kožených sedaček, úklid domácností a další úklidové služby.
Parní mop KB2008C produkuje horkou páru, která se dostane i na těžko přístupná místa a poradí si i s odolnou špínou. Přístroj je navržen na čištění různých typů podlahových krytin (například mramor, keramika, kámen, linoleum, parkety, čištění sedaček a lakované dřevěné podlahy). Pro lepší přizpůsobení povrchu obsahuje parní mop také dva odnímatelné nástavce pro různé typy podlah. Textilní nástavec pro keramické a dřevěné podlahy a klouzavý nástavec na koberce. Čištění horkou párou přináší řadu výhod. Čištění je ekologické, protože parní mop nepotřebuje žádné chemické čistící prostředky, vše se čistí pouze párou vzniklou z čisté vody. Parní mop je také šetrný k ošetřovaným povrchům, protože čistí tzv. suchou párou, to znamená, že čištěný povrch nepromáčí, ale pouze zvlhčí. Horká pára je velice účinná při zabíjení bakterií a virů. Oproti čištěním klasickým mopem se pára dostane do všech spár a mezer v podlaze a také na jiná těžko přístupná místa.
Úklid s parním mopem je jednoduchý a přitom účinný. Stačí nalít vodu do vodního zásobníku, zapnout mop a do 20 sekund je mop připraven k použití. Přístroj ohřívá vodu v zásobníku, ze které se tak tvoří pára, ta je dále vedena mopem až ke kartáči na podlahy, odkud je vypouštěna na podlahu. Vodní zásobník má kapacitu 1,8 litru a zaručuje tak až 1 hodinu nepřetržitého provozu parního mopu.

Základní informace o produktu Parní mop KB2008C
 Čistí podlahy horkou párou.
 Vhodný na mramor, keramiku, kámen, linoleum, parkety a lakované dřevěné podlahy.
 Velkokapacitní vodní nádrž s objemem 1,8 litru pro co nejdelší provoz.
 Snadné ovládání pro pohodlné používání.
 Rychle k použití – přístroj produkuje páru již po 20 sekundách.
 Vysoká teplota páry zabíjí bakterie a viry.
 Snadná montáž.
Technická specifikace produktu Parní mop KB2008C
 Napájení 220-240V
 Frekvence 50Hz
 Výkon 1500W
 Kapacita vodní nádrže 1800ml
 Doba nepřetržitého provozu 60min
 Výška 1,22m
 Délka napájecího kabelu 5m
Úklid parním mopem provádí úklidová firma J&H Úklid, která se specializuje na čištění koberců, sedaček, strojové čištění kožených sedaček, úklidu domácností a dalších služeb v rámci správy a údržby nemovitostí. Svěřte úklid profesionální úklidové firmě J&H Úklid.

Comments are closed.