REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Jak jsem hledal bazénové příslušenství

Rozhodl jsem se pořídit si bazén. Řadím se mezi jedince pedantické, opatrné a nedůvěřivé. Proto jsem nejprve musel vykoumat do všech detailů, jak se správně starat o bazén, než jsem přikročil k jeho koupi. Kladl jsem si všemožné otázky. Jaké bazénové příslušenství je potřeba? Co dělat, aby voda v bazénu byla čistá? Jaká bazénová chemie bude nejvhodnější? Svými všetečnými dotazy jsem zaměstnával, ba přímo otravoval známé, příbuzné, kolegy, žhavil jsem počítač a pročítal recenze na obchody s bazénovou chemií a příslušenstvím.

 

Když jsem všechny rady, recenze, tipy a návrhy prošel a prohnal je svými mozkovými závity, vyšel mi jediný výsledek – internetový obchod Bazénová chemie Praha od společnosti Techneco. I jal jsem se podrobně pročítat nabídku z jejich e-shopu. Velice důkladně jsem prošel všechno bazénové příslušenství. Porovnával jsem bazénové plachty či náplně do filtrací, hledal jsem filtrační písek a zeolit do filtrace. Spekuloval jsem nad prostředky pro čištění bazénu, podrobně jsem zkoumal síťky hlubinné a hladinové, bazénové vysavače a bazénové kartáče.

 

Byl jsem již značně znaven pročítáním obsáhlé nabídky bazénového příslušenství, přesto jsem se neohroženě vrhnul na další kupu článků, návodů a rad pro údržbu bazénu pomocí chemie do bazénu. Zajímalo mne, zda je lepší bromová či chlorová chemie, nebo snad dokonce bezchlorová chemie. Nakonec po dlouhé úvaze jsem vybral chlornan sodný, multifunkční tablety a k nim ještě bazénový plovák. Má opatrná povaha mne donutila objednat i přípravek Chlor stop, kdybych to náhodou s chlorem přehnal.

 

Nakonec mne přepadly pochybnosti, zda jsem si vybral opravdu ty správné výrobky. Rezignoval jsem tedy na dosavadní úpornou snahu, zvedl telefon a zavolal Seňoru Chloritovi do e-shopu Bazénová chemie Praha. Tam se mě ujali zdvořile a vstřícně, vše mi vysvětlili a poradili. Že jsem to neudělal hned, já hlupák!

 

Teď už si s manželkou hovíme u našeho zahradního bazénu s křišťálově čistou vodou, ve které dovádějí naše ratolesti. A pro všechny jedna dobrá rada na závěr: Neplýtvejte časem a energií, ale rovnou se obraťte na profesionály – na obchod Bazénová chemie Praha. A bazén budete mít jako ze škatulky.

Comments are closed.