REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Novinky ze světa svateb

Váš největší a nejkrásnější den v životě se nezadržitelně blíží, vy jste celá nedočkavá a už měsíce dopředu prohlížíte svatební časopisy a webové stránky se svatebními šaty. Je to významný den, a tak je důležité si vše promyslet dlouho dopředu. Nejde jen o šaty, ale také o svatební obuv a svatební oblek vašeho nastávajícího. I v této sféře se móda mění, a co bylo trendy před deseti lety, se již nenosí dnes. Nyní si můžete dovolit více experimentovat s barvami a výjimkou nejsou ani extravagantní střihy.

Nebojíme se barev

Jste také nadšenec do neobvyklých svateb a celkově chcete tento den udělat prostě jinak? Bílá je sice klasika a černá mužům opravdu sluší, ale proč i tento den neudělat jinak. Pokud váš partner odmítá jakékoli výstřelky, co se týká obleku, přesvědčte ho alespoň k výraznější svatební košili a svatební kravatě. Vše by samozřejmě mělo ladit s barvou vašich svatebních šatů. Velmi moderní začínají být svatební plastrony, které se opět vracejí do módy. Jen u svatební obuvi bych se držela raději při zemi a volila bych osvědčenou klasiku a to černou.

Jedinečné svatební šaty

Každá z nás ví, že na tento den bude vzpomínat celý život a často si chceme ponechat i svatební šaty v našich skříních navždy. Jak bude krásné vyndat svatební šaty po několika letech a zavzpomínat na ten jedinečný den. Aby vaše šaty byly opravdu originální, doporučuji si je ušít na míru. Budete tak mít jistotu, že šaty, které budete mít ten den na sobě, nebude mít nikdy žádná jiná. Je možnost si ušít svatební šaty v celku, nebo je i možné si nechat ušít zvlášť svatební korzet a k tomu sukni ke svatebnímu korzetu. Dnešním trendem jsou šaty rozmanitých tvarů a střihů. Některé dámy se najdou spíše v kratším střihu, jiné chtějí dlouhé princeznovské šaty s vlečkou.

Myslíme na všechny

Nejen vy, ale také vaši příbuzní, kamarádi a známí budou chtít být na vaší svatbě krásní. Součástí téměř každého svatebního salonu jsou i společenské šaty. Dámy si mohou společenské šaty přímo koupit, ale také pouze půjčit. To platí také o pánských společenských oblecích. V dobrých salonech vás oblečou od hlavy až k patě.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat