REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Jaká internetová seznamka je bezpečná pro výběr vhodného protějšku?

Současná doba je sice rychlejší než dřívější, ale přesto mnohé z aktivit nestíháme. Třeba na hledání toho pravého partnera. Ale současnost je orámována informačními technologiemi. Když však zvládneme tyto dva symboly vhodně propojit, nenastane nic nápaditějšího, než je hledání partnera přes seznamku. Pojďme si dát pod mikroskop podrobnosti internetového seznamování.

Jakými přednostmi se pyšní internetové seznamky

Internetové seznamky byly vymyšleny pro všechny, již jsou buď časově velmi vytížení, nebo se jim příčí oslovit neznámou postavu, která je zaujala. Internetová seznamka je pro vás velmi efektivní, protože si protějšek můžete lépe představit díky jeho profilu. Což by mohlo ušetřit drahocenný čas vzájemného oťukávání se, které v konečném důsledku může dopadnout tak, že protějšek, ač na první pohled sympatický, není opravdu tím pravým. Jak již víme, internetová seznamka byla vytvořena také pro osoby stydlivějšího charakteru, které mají problémy s oslovováním neznámých osob. Poslat si navzájem pár zpráv jim však zpravidla nečiní problém a dalšího kontaktu se většinou nebojí.

Populární seznamky

K bezpečným a hojně využívaným seznamkám patří například seznamka Badoo, jejíž síť je využívána po celém světě. Stálicí mezi seznamkami je rovněž seznamka Štěstí, jež seznamuje především české nezadané jedince. Seznamka-chcemese.cz je stále výše na žebříčku popularity.

Seznamka – nekonečná řada protějšků

Když už vaše jméno figuruje na seznamu nějaké seznamky, vězte, že nyní už se úspěch dostaví sám. Musíte se totiž snažit zaujmout. Kvalitní fotka bude základ. Důležité je přidat informace o sobě a svých oblíbenných činnostech. Ideální je ovšem přirozené a nenucené vystupování. Tedy nestavět se jiným, než jste, neuvádět o sobě klamavé informace a tak podobně. Protože pravda dříve, či později vyplyne na povrch, vysněný partner vám ukáže záda a ještě vám zbyde z ostudy kabát.

Comments are closed.