REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Kupte si udírnu, zahradní krb nebo gril, nebudete litovat

Zahradní krby, udírny i zahradní grily rozhodně patří mezi oblíbené doplňky, které mají své nezastupitelné místo u většiny rodinných domů. Rádi si během teplých letních večerů posedíte se svou rodinou či s přáteli nad chutným jídlem z rozpáleného grilu? Pak máte právě nyní skvělou příležitost si ho pořídit. Přece jenom, zahradní krby a zahradní grily je rozumné kupovat na začátku sezóny.

Zahradní krby Věříš

Na prodej a výrobu zahradních krbů se specializuje společnost Zahradní krby Věříš, která se v ČR pohybuje již 15. rokem. Zahradní krby vyrábí tato společnost v mnoha různých provedeních. Vždy jde o víceúčelový krb, který doplňuje rovněž domácí udírna. Zahradní krby Věříš pak splňují přísné normy kvality a jsou sestavené z vápenopískových cihel, které se hodí do každé zahrady. Vybrat si je pak možné ze šesti druhů krbů. Nicméně všechny modely mají dlouhou životnost a originální design.

Krb, gril či třeba udírna?

Někdy bývá docela složité se rozhodnout, co přesně si vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Moderní zahradní grily Věříš mají velkou výhodu nejenom v menších rozměrech, ale také v možnosti snadnějšího přemístění. Jestliže tedy nemáte pergolu nebo altán, kde byste chtěli mít umístěný zahradní krb, je lepší zvolit gril. Ten je pak tedy možné využít tam, kde jej budete potřebovat.

Společnost Zahradní krby Věříš se pak specializuje rovněž jak na samostatné udírny, tak i udírny, které jsou přímo součástí krbu. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, protože je možné ho použít nejenom k okamžité přípravě masa, ryb nebo zeleniny, ale je si možné přichystat také domácí uzené maso.

K dispozici pak máte vzorkovou prodejnu v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Kdybyste měli problém s výběrem, právě zde vám rádi poradí.

Comments are closed.