REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Umývání a čištění oken.

Na umývání  oken si vždy vybereme správný čas. Není vhodné čistit okna, pokud je teplota nižší než 5stupňů. Anebo naopak pokud je teplota vyšší než 30stupňů.

Při umývání oken začneme vždy umýváním rámů a pokračujeme umýváním skel.

S mytím oken  Vám ráda pomůže naše firma J&H Úklid.

Okna doporučujeme umývat minimálně 2x ročně, pokud se byt nachází na prašném a rušném místě umýváme i častěji. Prach a špína se později hůře odstraňují. Okna umýváme houbičkou s přidáním čisticího prostředku. Vodu setřeme z oken připravenou stěrkou. Naše firma má s mytím oken dlouholeté zkušenosti.

Uvedenou úklidovou službu poskytuje úklidová firma J&H Úklid, která se specializuje na čištění koberců, strojové čištění kožených sedaček, úklid domácností a další úklidové služby.

Vhodné je čistit i odtokové drážky, které při dešti odvádí vodu.

Důležité je mýt okna rovnoměrnými tahy, nejprve shora dolů po jedné straně a pak zleva doprava po straně druhé. Pak zjistíte, kde vám ještě zůstala šmouha. Při úklidu nezapomínejte na žaluzie.

Obchody Vám dnes nabízí velké množství  čistících prostředků. I naše firma J&H ÚklidVám nabízí různé přípravky na mytí oken ve své prodejně ve Vyškově.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.