REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Krátkodobá půjčka jako řešení finanční situace?

Půjčky patrně dobrovolně nevyhledáváme, ale jsou situace, kdy je nutné doplnit domácí rozpočet finanční injekcí. V situacích, kdy jde o pár tisíc, mohou být  krátkodobé půjčky dobrým řešením. Jejich nespornou výhodou jsou předem dané pevné částky ke splacení, neměnný poplatek, a jasně vymezená splatnost 14 nebo 30 dní s možností posunutí. Proto jsou tyto půjčky často využívány jako tzv. půjčky do výplaty či půjčky před výplatou.

Společnost Půjčka na krátko je jednou z významných na trhu v oblasti tohoto druhu půjček. Půjčit si můžete částky od 1000 Kč do 5000 Kč. Žádost o půjčku i její vyřízení je díky systému registrace a zpracování velmi jednoduchá. Celý proces probíhá z pohodlí domova po registraci na portále www.pujckanakratko.cz. Pomůže vám dobře zpracovaný manuál pro sjednání půjčkyPůjčka na krátko se snaží o expresní servis, k čemuž přispívá i to, že nevyžaduje po klientech žádné zbytečné úkony a podklady navíc. Zapomeňte tedy na potvrzení o výši příjmů nebo na požadavek ručitele.

Rychlé půjčky bez ručitele

V případě, že potřebujete velmi rychle půjčit menší částku peněz, využijte online půjčky. Celý proces tak velmi zrychlíte a usnadníte. Finance tak můžete mít k dispozici několik hodin od žádosti o půjčku.

Společnost Vypůjčíme se zaměřuje na expres online půjčky. Půjčit si můžete od 1 000 do 5 000 Kč. Po registraci na portálu společnosti www.vypujcime.cz, vyčkejte na schválení půjčky a je to. Od zapůjčení máte na platbu 14 nebo 30 dní s možností opakovaného prodloužení splacení půjčky o dalších 10 dní.

Pro jednoduchost zpracování přispívá i nutnost minimálního množství dokladů a potvrzení. Potřebujete doložit občanku, mobil a bankovní účet. Žádné další doklady a potvrzení ručitelů a podobné doklady nejsou třeba. Půjčky přes internet vám zkrátka vždy pomohou rychle vyřešit aktuální nedostatek peněz.

Snadno dostupné půjčky

Trh s půjčkami je dnes nasycen množstvím bankovních i nebankovních poskytovatelů. Jednou z renomovaných společností, která si zakládá na poctivém a transparentním přístupu ke klientovi, je firma Money hned s.r.o. Společnost zajišťuje krátkodobé nebankovní půjčky do 5 000 Kč. Hotovost vyplácí na účet nebo poštovní poukázkou dle volby klienta.

Předností Money hned s.r.o.  je rychlost a jednoduchost zpracování žádosti půjčení. Vše vyřídíte online z pohodlí domácnosti a splňují tak požadavky na označení za bleskové půjčky. Money hned s.r.o.  od vás nepožadují zbytečná potvrzení výši příjmů nebo ručitele.

Pro zapůjčení finančního obnosu, postačí registrace, rychlý schvalovací proces a peníze mohou být na cestě. K vyplacení obnosu dochází ihned po schválení půjčky. Z tabulky ceníku služeb jasně vidíte, kolik za půjčku zaplatíte. Vše tak  probíhá bez nejasných poplatků.

Prožijte okouzlující chvíle nad sklenicí vína

Rozšiřte si své povědomí o kvalitních vínech a otevře se vám cesta k prožití nevšedního večera. Na začátek je vhodné podstoupit některou z řízených degustací vín.  Tato setkání otevírají nové vinařské obzory, ochutnáte zajímavá vína z různých oblastí a různých ročníků, ale především se naskytne příležitost seznámit se s lidmi podobných zájmů.

Pro obyvatele Prahy anebo její časté návštěvníky,  doporučujeme za degustací vín zavítat do vinotéky Zilvar Wines v samotném centru Prahy. Vinotéka se nachází v Palackého ulici č. 8, nedaleko metra Můstek. Hned při vstupu do vinotéky zapomenete na ruch velkoměsta a vaše chuťové pohárky i zrak se přiblíží opojné vinné náladě. Tematický interiér,  doplněný o ladné křivky láhví výborných vín v regálech zve k ochutnávce. Sklepení vinotéky je příjemná degustační místnost s kapacitou 20 míst.

Majitel vinotéky a znalec vín Zdeněk Zilvar zve na jím zakládané řízené degustace vín rozdílného zaměření. Užijete si tak určité oblasti nebo konkrétní odrůdy různých ročníků. Degustaci lze připravit i dle přání svých návštěvníků. Stačí se jen dohodnout. Ani ochutnávky pro uzavřenou společnost, nejsou žádný problém. Pokud jste mimopražští, můžete se dokonce s panem Zilvarem dohodnout na degustaci u vás, třeba ve vaší firmě nebo domě.