REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

3 nejprodávanější bungalovy od firmy Domky CZ

Prostorný bungalov do l Helena je ideální pro všechny, kteří hledají pohodlné bydlení pro svou velkou rodinu. Dům nabízí technickou místnost, toaletu s koupelnou a 3 pokoje, z nichž jeden můžete využít například jako pracovnu. Dále je zde rozlehlá společenská místnost, kde je propojena kuchyň, jídelna a obývací pokoj s krbem. Užijte si pohodové večery u plápolajícího ohně.

Hledáte bydlení, kde si budete užívat pohodlí a prostor? Máme pro Vás bungalov 4+1 Jiřina, který je jako stvořený pro bydlení velké rodiny. Dům účelně pracuje s prostorem a rozděluje tak bungalov na klidovou a společenskou část. V klidové části nalezneme 2 pokoje, ložnici, koupelnu a toaletu. Společenská část poté zahrnuje kuchyň, jídelnu a obývací pokoj.

Mezi naše žádané bungalovy do l rozhodně patří také RD Tereza, který s přehledem uspokojí potřeby 3-4 členné rodiny. Dům je efektivně rozdělen na odpočinkovou a společenskou část. Po vstupu do domu naleznete po levé straně komoru, ložnici, pokoj a koupelnu. Po pravé straně poté objevíte rozměrnou společenskou místnost, která zahrnuje kuchyň, jídelnu a obývací pokoj, který je přímo propojen se vstupem na terasu či zahradu.

Moderní dřevostavby 4+1 – Domky CZ

Mezi naše moderní dřevostavby rozhodně patří Brigita, která zapadá do nejnovějších trendů. Bungalov disponuje velkou užitnou plochou a díky tomu zaručí komfortní život velké rodiny. Po příchodu domů se chodbou dostanete přímo do rozlehlé společenské místnosti, která se skládá z kuchyně a obývacího pokoje. Dále pak v domě naleznete praktickou komoru, koupelnu s toaletou a 3 pokoje.

Dřevostavba bungalov Laura s dispozicí 4+1 Vás jistě zaujme svým interiérem, který nabízí při vstupu do domu šatnu s technickou místností, dále pak dům pokračuje do společenské části, kde je efektivně propojená kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, který ústí na zastřešenou terasu. Užijete si tak nerušené sezení venku i při nečekaných letních bouřkách. V odpočinkové části poté najdete tři pokoje, komoru a velikou koupelnu.

Je Vaším snem vlastní dřevostavba 4+1? Poté si prohlédněte dřevostavbu Petra s přístřeškem. Dům je efektivně rozdělen na společenskou a odpočinkovou část. Společenská místnost, která se skládá z rozlehlého obývacího pokoje, jídelny a kuchyně, nabízí dostatek prostoru pro oslavy a nejrůznější návštěvy. Chce-li někdo jít spát dřív, ocení oddělenou odpočinkovou část, která nabízí ložnici a dva pokoje. Užijete si tak ničím nerušený spánek i v případě, že rodinná oslava ještě nekončí. Naše dřevostavby 4+1 poskytují ideální zázemí pro Vaši rodinu.

Dřevostavby do 2 milionů od firmy Domky CZ

Nejlevnějším domem z naší nabídky hned po RD Milion je dům Hanka, který patří mezi naše dřevostavby na klíč do 2 milionů. Přestože se jedná o menší bungalov s dispozicí 2+1, jde o velmi praktický dům, který pohodlně umístíte i na menší pozemek. Nabízí Vám účelnou komoru, koupelnu, ložnici a prostornou obývací místnost propojenou s kuchyní a jídelnou.

Máte 3-4 člennou rodinu a hledáte komfortní a dostupné bydlení? Prohlédněte si dům Iva, který patří mezi naše malé dřevostavby. Hlavní část domu tvoří obývací pokoj, který je propojený s kuchyní. Dále zde najdete koupelnu s toaletou, ložnici a jeden pokoj. Jistě potěšíme všechny milovníky zahradničení, kterým přinášíme praktický sklad. Můžete zde uskladnit veškeré nářadí, sekačku či nábytek z terasy.

Poslední dům, který Vám dnes představíme, je dřevostavba do 2 milionů Ivana. Jedná se o bungalov s dispozicí 3+1, který Vás zaujme nejen svou nízkou cenou. Dům nabízí prostornou kuchyň s obývacím pokojem, dvě ložnice a koupelnu. Užijte si pohodlné bydlení, které Vám dřevostavba Ivana nabízí.

Bungalovy s garáží

Zájemce o bungalovy s garáží jistě zaujme krásný rodinný dům Jana, který efektivně využívá každý kousek místa. Hlavní část domu tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou. Bungalov dále nabízí koupelnu s oddělenou toaletou, dva pokoje a rozměrnou ložnici. Vedle zádveří se poté nachází komora, kterou se dostanete přímo do garáže. Dopřejte si harmonické bydlení ve vlastním domě.

Jako další bungalov s garáží Vám představujeme dům Alena. Atraktivní bungalov s dispozicí 4+1+garáž nabízí skvělé zázemí pro velkou rodinu. Rozlehlý obývací pokoj, který je propojený rovněž s jídelnou a kuchyní, Vám poskytne dostatek prostoru pro rodinné sešlosti, ale i odpočinek. Dům dále poskytuje koupelnu, která je hned vedle ložnice a dva pokoje. Pracujete často z domova? Pak můžete jeden pokoj efektivně využít jako svou pracovnu a dopřát si tak klid při své práci. Poslední část domu je rozměrná garáž, která nabízí i malou dílnu.

 

Poslední rodinný dům, který Vám dnes představíme je bungalov 4+1 s garáží Nelly. Moderní dům Vám v klidové části nabízí koupelnu, toaletu, ložnici a dva pokoje. Milovníci sportu a posilování mohou také jeden pokoj využít jako domácí posilovnu.  Společenská místnost poté zahrnuje obývací pokoj, jídelnu a kuchyň. Užívejte si ničím nerušené společné večery. V případě zájmu Vám rádi kterýkoliv projekt domu upravíme dle Vaši představ, neváhejte nás proto kontaktovat

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat