REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Bungalovy s garáží

Zájemce o bungalovy s garáží jistě zaujme krásný rodinný dům Jana, který efektivně využívá každý kousek místa. Hlavní část domu tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou. Bungalov dále nabízí koupelnu s oddělenou toaletou, dva pokoje a rozměrnou ložnici. Vedle zádveří se poté nachází komora, kterou se dostanete přímo do garáže. Dopřejte si harmonické bydlení ve vlastním domě.

Jako další bungalov s garáží Vám představujeme dům Alena. Atraktivní bungalov s dispozicí 4+1+garáž nabízí skvělé zázemí pro velkou rodinu. Rozlehlý obývací pokoj, který je propojený rovněž s jídelnou a kuchyní, Vám poskytne dostatek prostoru pro rodinné sešlosti, ale i odpočinek. Dům dále poskytuje koupelnu, která je hned vedle ložnice a dva pokoje. Pracujete často z domova? Pak můžete jeden pokoj efektivně využít jako svou pracovnu a dopřát si tak klid při své práci. Poslední část domu je rozměrná garáž, která nabízí i malou dílnu.

 

Poslední rodinný dům, který Vám dnes představíme je bungalov 4+1 s garáží Nelly. Moderní dům Vám v klidové části nabízí koupelnu, toaletu, ložnici a dva pokoje. Milovníci sportu a posilování mohou také jeden pokoj využít jako domácí posilovnu.  Společenská místnost poté zahrnuje obývací pokoj, jídelnu a kuchyň. Užívejte si ničím nerušené společné večery. V případě zájmu Vám rádi kterýkoliv projekt domu upravíme dle Vaši představ, neváhejte nás proto kontaktovat

Comments are closed.

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde