REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Máte hrůzu z prací ve výškách? S pracovní plošinou je to hračka!

1404714865_cs_233_lSháníte profesionální zařízení, které bude spolehlivé a usnadní Vám práci ve výškách? Plošiny mají opravdu široké zastoupení, ať už se jedná o výškovépráce jako je prořezávání stromů, zateplování domů, oprava okapů či veřejného osvětlení. Ne zrovna tradiční postavení mají například také při televizním natáčení.

Ať už podnikáte v jakémkoliv odvětví, pracovní plošiny rozhodně oceníte, nejen že Vám ulehčí práci, ale zároveň kvalitní plošina zabezpečí klidný průběh práce ve výškách. Bez pochyby pomocí pracovních plošin zadanou práci splníte také mnohem dříve a tím samozřejmě stihnete více zakázek.

Investice se rozhodně vyplatí!

Dnešní trh nabízí opravdu široký sortiment pracovních plošin. Vybírat můžete od nůžkových, kloubových až po přívěsné plošiny, mezi další druhy patří také například teleskopické manipulátory a autoplošiny. Investice do nákupu pracovní plošiny nebudete litovat, nový stav Vám zaručí bezproblémové, dlouholeté služby a následný prodej bez prodělku.

Radši byste však pronájem?

Ano, i služba pronájem plošin je možná. Pokud nemáte zrovna dostatek finančních prostředků na pořízení dražší záležitosti a nechcete se zadlužit, nebo víte, že pracovní plošinu nebudete využívat dennodenně. Stejně jako pro Vás, které jde o jednorázové použití plošiny. Právě pro Vás tu je služba pronájem plošin.

Většina firem navíc nabízí k plošinám i jejich servis, takže s případnými opravami nemusíte mít nejmenší starosti. Díky tomu si také vypůjčenou plošinu vždy vezmete vždy v naprostém pořádku. Navíc většina prodejců a pronajímatelů má své kontakty, díky kterým se tato transakce zlevní, zrychlí a zjednoduší.

Comments are closed.