REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Jak vybrat nábytek?

Zařizujete si nově interiér domu nebo bytu? Ať už jde o prostory nové nebo zrekonstruované jistě chcete, aby Vaše domácnost vypadala příjemně a Vy se zde cítili útulně. Vychutnejte si chvíli, kdy je prostor naprosto prázdný a pouze rozjímejte, jak by mohl být zařízen. Jak říká známé přísloví i zde se vyplácí „dvakrát měř, jednou řež“.

Do velkých, prostorných místností

V případě, že jsou Vaše místnosti velké a prostorné, můžete dopřát Vašim zdem barevný nátěr a využít možnosti pořídit kvalitní stylový nábytek z masivu. Masivní dřevo s přirozenou kresbou na Vás dýchne teplem a zároveň je každý kus nábytku jedinečný. Dřevo lze kombinovat s jakoukoliv barvou a to nejen na zdech, ale také na závěsech, potazích, kobercích a dalších bytových doplňcích. Popusťte uzdu své fantazie a nebojte se experimentovat.

Pokud máte raději moderní, vzdušné interiéry, které se vyznačují použitím jednoduchých tvarů, různých barev a materiálů, šáhněte po nápaditém zboží italských designerů. Čistota tvarů Vám umožní doplnit italský nábytek nejrůznějšími dekoracemi a designový doplňky. Oživte své vybavení domácnosti originálním zrcadlem, vázou nebo si pořiďte od současného umělce velké plátno.

Do malého útulného pokoje

Do menších místností je vhodné vybrat subtilnější a především praktický nábytek, který nebude překážet v každodenním provozu. Trefou do černého jsou například skládací sedačky, které snadno připravíte i na přespání pro návštěvu. Skvěle Vám poslouží nejen kvalitou, ale také cenou české sedací soupravy. Jejich nespornou výhodou je možnost domluvit se přímo s výrobcem nebo dodavatelem na ušití varianty přímo na míru Vašemu obývacímu pokoji.

Comments are closed.

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich