REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Kompletně vybavené proutěné koše pro miminka!

PROUTĚNÉ KOŠE SCARLETT

Proutěné koše Scarlett

Objevte kouzlo proutěných košů. Inspirujte se v nabídce proutěných košů Scarlett, kde si budete moci vybrat dle vlastní chuti. Důležitým prvkem při výběru koše je jeho velikost. PROUTĚNÉ KOŠE SCARLETT využijete od narození až do doby, kdy si miminko začne samo sedat. Výhodou je, že u Scarlett si můžete vytvořit svůj vlastní koš dle Vašich představ. Od výrobce je možnost nasazení držáku nebes na čelo nebo bok koše. Rozhodnout se můžete i pro nasazení rozkošné boudičky. Proutěné koše Scarlett se mohou používat s podvozkem i bez podvozku.

Celá řada příslušenství k dokoupení

Pro lepší výbavičku a hlavně pohodlí a komfort miminka je možné koše rozšířit o látková nebesa nebo moskytiéru. Chcete, aby byl Váš proutěný koš mobilní? Pořiďte mu kolečka. Toto je další výhodou proutěných košů Scarlett. Mají již připravené otvory na připevnění praktických koleček, které lze zakoupit zvlášť. PROUTĚNÉ KOŠE SCARLETT si můžete zakoupit již jako komplet nebo si ho sestavit sami. Nebesa jsou v nabídce v neutrálních pastelových barvách, ale také v barvách typických pro holčičky či chlapečky. Koše jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a s miminkem prakticky rostou. Jsou skvělým místem pro odpočinek, ale i odpolední spánek. Díky svému propracovanému designu se staly mezi rodiči tak oblíbenými.

Pokud jste se rozhodli pro něco, co jen tak u někoho neuvidíte, pak jsou PROUTĚNÉ KOŠE SCARLETT tou správnou volbou. Chcete mít na miminkem neustálý dohled, ale přesto se poteřbujete věnovat i jiným aktivitám jako je vaření nebo úklid? Koše jsou pro Vás skvělým řešením. Využijte této senzační vymoženosti, kterou na trh uvedla česká značka Scarlett a ulehčete si tak život. Tyto koše si chválí celá řada maminek, protože jsou zcela přírodní a splňují veškeré bezpečnostní normy. Neváhejte a vyzkoušejte tento kvalitní český výrobek na vlastní kůži.

Comments are closed.