REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Cestujte stylově, s obytným vozem!

Cestování je jednou z vášní dnešní doby. Už dávno neplatí, že se mohlo nejdál na Mácháč. Dnes není problém sebrat si svých pár švestek a zmiznout na pár týdnů, měsíců nebo let někam za oceán. Nicméně ne všichni mají možnosti se takto „vypařit“ a tak jim musí stačit cestování a dobrodružství, které vychází na pár dní či týdnů dovolené v práci. Ale i to bohatě stačí. Partnerem a pomocníkem v tomto dobrodružství vám může být například půjčovna obytných vozů Praha.

Luxus na cestách

Cestování s obytným vozem je jednou z oblíbených možností, kterou my Češi rádi využíváme. Pokud se ovšem jedná o dlouhodobější cestování, například na více než 2 týdny, rozhodně není k zahození, když bude obytný vůz trochu komfortněji zařízen. S tím počítá i každá půjčovna karavanů. O bohaté nabídce nejen obytný vozů, ale také obytných přívěsů se můžete přesvědčit například na internetové adrese pujcit-karavan.cz. Nebuďte proto překvapení, když narazíte na karavan s LCD televizí, luxusní kuchyní s ledničkou a mrazákem, trezorem a podobně.

Vše na co si vzpomenete

Jak již bylo zmíněno, dnešní nabídka karavanů skutečně myslí na vše. Například obytný vůz Baron Elnagh 46 je doslova pojízdný palác n 4 kolech. Kromě toho, že je dělaný tak, aby se zde mohlo svést, ale i vyspat 6 osob, můžete se dále těšit i na koupelnu, WC, DVD s LCD televizorem. Navíc je tento karavan vybaven i poměrně silným motorem se 6-ti stupňovou převodovkou a také motorovou klimatizací. Těšit se můžete i na garáž, do které můžete schovat svůj skůtr. Navíc je karavan vybaven i moskytiérou jak na oknech i dveřích, dále kempovým nábytkem. Obytný vůz Baron Elnagh 46 může být váš už za 2600 Kč na den. Půjčovna obytných vozů je tu jen pro vás.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat