REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Stěhování těžkých břemen po ČR

Ať už se rozhodnete pro stěhování pianina, starožitné skříně, muzejního materiálu nebo trezoru, pro všechny tyto možnosti se obraťte na firmu poskytující stěhování těžkých břemen. Nejen že vše zvládne lépe zorganizovat díky létům praxe v oboru, ale také Vám ušetří síly a možná i nějaké to zranění. Přece jen manipulaci s těžkým nákladem neprovozujete denně.

Stěhování firem včetně strojů

Nejčastěji službu stěhování těžkých břemen využívají firmy a výrobní podniky, které se potřebují přestěhovat s co nejmenším narušením provozu včetně strojů, výrobních linek a dalších technologií. Stěhování těžkých břemen od profesionálů je pro ně nezbytností, protože najatá firma zajistí také manipulační techniku a logisticky připraví i transport na místo určení.

Stěhovací služba Vám kromě konzultací a přípravy časového harmonogramu prací zvládne odpojit stroje od inženýrských sítí, vypustit olej a další tekutiny, zabezpečí výrobní technologie před poškozením. Po transportu na nové místo stroj nebo výrobní linku znova ukotví, připojí a uvede do provozu.

Stěhování pianina

Stěhování těžkých břemen není určeno pouze pro velké firemní zakázky, ale využívají jej také domácnosti i například kvůli jednomu kusu nábytku. Jedním z nejčastějších případů je potom stěhování pianina. Díky tomu mají firmy již praxi a Vy se tudíž nemusíte o svůj hudební nástroj bát.

Stěhování po celé ČR i EU

Stěhovací firmy v tomto odvětví na stěhování strojů a těžkých břemen většinou působí po celé České republice a dokonce i ve státech Evropské unie. Tudíž nebudete mít problém, pokud budete hledat stěhování těžkých břemen Brno, Praha nebo pro vzdálenější destinaci jako Madrid či Londýn.

Comments are closed.