REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Bruderland nadchne mladší i starší kluky !!!

Všichni kluci mladšího i staršího věku určitě zajásají, když objeví eshop www.bruderland.cz. Tolik nádherných a naprosto realisticky vyrobených modelů na jednom místě, to se hned tak nevidí. Vše je přitom provedeno naprosto precizně a z kvalitního materiálu. Nehrozí nebezpečí, že by se model během používání jakkoli poškodil nebo rozpadl.

 

Hitem jsou policejní vozy

 

Najdete zde kategorii osobních aut, kde jsou například jeepy nebo land rovery. Nachází se zde ale také policejní vozy, které jsou v současnosti velkým hitem. V novinkách Bruderu pro letošní rok se tak ocitl například policejní land rover s majákem se světelnými a zvukovými efekty nebo policejní čtyřkolka s policistkou disponující veškerou výbavou pro honění zločinců.

 

Pestrá nabídka stavebních strojů

 

Další skupina obsahuje nákladní auta včetně silničářů, popelářů, hasičů a jeřábů. Uvidíte zde třeba autojeřáby MAN, domíchávače betobu Scania, nákladní auto MACK Granite a řadu dalších. Pestrou nabídku modelů obsahují stavební stroje. Těšit se můžete na jeřáby Liebherr, MAN či Scania, dále bagry Caterpillar, JCB, Schaeff či také Liebherr. Pestrý je i výběr nakladačů například už zmiňovaných firem Caterpillar nebo Liebherr, ale také Fiat, JLG či Manitou. To ale není vše. Zajímavé kousky najdete i v kategorii traktorů či kombajnů. BWORLD navíc obsahuje řadu figurek a příslušenství. Díky tomu je možné stroje zalidnit řidiči a další obsluhou.

 

Kvalitní plast a autentické provedení

 

Všechny modely jsou vyráběny v měřítku 1:16 ve vysoce kvalitním ABS plastu. Mají spoustu perfektně provedených funkčních detailů včetně otevíracích dveří či oken, prodlouženého volantu určeného k řízení. Doporučuje se tyto hračky kupovat dětem starším čtyř let, protože obsahují řadu drobnějších částí, které by mohly mladší děti spolknout.

 

Comments are closed.