REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Průmyslová chemie pro lakovny

Hledáte vhodné nářadí, ochranné oděvy a další potřebné vybavení lakovny, ale netušíte odkud začít? Přes internet najdete dnes mnoho firem, které prodávají vybavení potřebné pro lakovny. Díky tomu nemusíte ztrácet čas oběháváním obchodů, místo toho si vše objednáte online a necháte doručit až domů. Ušetřený čas můžete strávit mnohem příjemnější činností, nebo rovnou budete lakovat auta. Tak jako tak se vyplatí nakupovat online.

Vzduchové filtry

Při práci v lakovně je mimo jiné důležité dbát na kvalitu vzduchu, resp. na ochranu dýchacího ústrojí. Vzduchové filtry jsou dnes natolik kvalitní, že je můžete bez obav používat jak v lakovnách, tak i v potravinových závodech a ty dražší dokonce i v nemocnicích.

V nemocnicích jsou kladené extrémní nároky na kvalitu filtrů, aby se zamezilo jakékoliv možnosti kontaminace vzduchu na operačním sále a přenášení nebezpečných infekcí. Pokud se rozhodnete do nich investovat, můžete si být jistí, že vaše plíce budou i po letech dřiny v lakovně stále zdravé.

Průmyslová chemie

Koupit vhodnou chemii pro koagulaci barev a laků může být někdy náročné. Trh je dnes zahlcený lacinými výrobky z Číny, které nejenže často neplní účel, ale mnohdy mohou být zdraví škodlivé, protože nemusí splňovat technické normy požadované po výrobcích v zemích Evropské unie.

Obraťte se proto na firmu, jejíž zkušenosti, reference a sortiment zahrnují kromě koagulačních směsí také nejrůznější ochranné pomůcky, např. návleky na roboty, pracovní oděvy či ochranné podložky. Komplexnost služeb je zárukou kvality.

Čištění odpadních vod

Při provozu lakovny je třeba myslet i na to, jak naložit s odpadem. Zde je třeba nechat si poradit, nemá smysl kupovat čističku odpadních vod bez důkladné analýzy toho, co vlastně do odpadních vod vypouštíte. Také by se mohlo stát, že vyhodíte desetitisíce, možná i statisíce, za čističku, která je pro Vás naprosto nepoužitelná. V tom nejhorším případě by se mohlo stát, že ji ihned zničíte.

Comments are closed.