REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Dávejte svým čtyřnohým miláčkům jen to nejlepší

Pro sebe se snažíme pořizovat výhradně co nejkvalitnější věci, služby, jídlo. Přeci jen chceme dobře vypadat, být zdraví a starat se o sebe. Přesně to chceme ovšem i pro své milované čtyřnohé kamarády. Právě proto vznikl také specializovaný internetový shop, na kterém můžete to nejlepší pro své zvířata pořizovat. Od výživových doplňků až po stříhací strojek Aesculap. A kde že tento obchod najdete? Přeci na adrese profichovatel.cz.

Na zdravé vlně

I naše zvířátka čas od času trápí zdravotní problémy. A stejně jako u lidí jim můžeme ve většině předcházet, nebo následné důsledky úspěšně léčit. Například CdVet Micro-Mineral, který přírodním doplňkem výživy, který je tvořen z bylin, ovocných extraktů, dále kvasnic a mořských řas pro vaše psy a kočky. Tento doplněk podporuje imunitu, bojuje proti předčasnému stárnutí, pomáhá v kostních a kloubních potíží, v boji s lupy, či při léčbě přerušených tkání.

Lososové oleje

Celkem oblíbené jsou poslední dobou také lososové oleje. Lososový olej Agrobio je 100% lososový olej který můžeme nazvat superprémiovým doplňkem stravy pro vaše pejsky. Tento olej vyrovnává poměr mezi Omegou 3 a Omegou 6 společně s mastnými kyselinami a poměrně významně snižuje hladiny cholesterolu v krvi. Užívání lososového oleje bude rozhodně poznat také na srsti vašeho pejska – bude totiž hustější a lesklejší. Kromě toho všeho také významně pomáhá řešit další zdravotní problémy, jako je lámavost a vypadávání srsti, lupy, záněty kůže, řídnutí srsti, špatná pigmentace, poruchy imunitního systému, či problémy s reprodukcí.

Kromě prvotřídních a kvalitních krmiv a výživových doplňků můžete i na profichovatel.cz pořídit další nezbytné věci, které jsou při starání se o čtyřnohé miláčky potřeba. Patří mezi ně například obojek odpuzující klíšťata a blechy, či hračky, oblečky pro psy, nebo kartáčky a škrabky na zuby.

Comments are closed.