REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Pneuservis Praha 8 myslí na vaši bezpečnost

Nejen s ohledem na svou bezpečnost, ale také na bezpečnost vašich spolucestujících a ostatních účastníků silničního provozu, byste měli ctít celou řadu kritérií, která by mělo splňovat obutí vašeho automobilu. A protože zimu máme na krku, první listopad za sebou, řeč bude o kritériích, která musí splňovat především zimní pneu Praha. Pojďme si tedy některá připomenout: dobrá adheze, odolnost vůči odolnost vůči aquaplaningu, vysoký kilometrový výkon, malý valivý odpor a nízká hlučnost. To vše vám zimní pneu Praha 8 zajistí. Od těchto kritérií se pak odvíjí například délka brzdné dráhy, směrová stabilita, spotřeba paliva a další jízdní vlastnosti.

Navštivte pneuservis Praha alespoň dvakrát ročně

Pokud jste tak ještě neučinili, vyměňte své zimní pneumatiky včas a předejděte celé řadě problémů. Možná vás bude zajímat, že zimní pneumatiky můžete bez obav používat i v letních měsících. Hlavní nevýhoda zimního obutí v létě spočívá v tom, že zimní pneumatiky se rychleji opotřebovávají. (Jinak se na nich jezdit dá i smí.) Pokud však chcete šetřit, měli byste pneuservis Praha navštívit i po ukončení zimní sezony a svůj vůz opět „vyletnit“.

Na zimních v zimě, na letních v létě

I když je možno mít zimní pneumatiky na automobilu celoročně, to je pravda, že k ideálním jízdním vlastnostem za letního počasí jsou určeny pneumatiky letní. Podle zákona musí mít jejich vzorek hloubku nejméně 1,6 mm ještě lepší jsou však milimetry dva. Můžete si pak být jisti, že vás ani mimořádně horké slunečné počasí či vydatný déšť nezaskočí. Pneuservis Praha 8 má pro vás letní pneumatiky rovněž připraveny. Samozřejmostí je také odborné vyvážení a seřízení geometrie kol. Pokud i to budete mít v pořádku, předejdete většímu opotřebení pneumatik a kladně ovlivníte jízdní vlastnosti vozu.

 

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat