REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Žijte zdravě, šťastně a v harmonii – užívejte přírodní ajurvédské produkty

Toužíte po tom, žít zdravě, šťastně a v harmonii? Potom byste se měli seznámit s ajurvédou. Právě ona nejlépe ví, jak se starat o tělo i mysl, dodávat jim správnou výživu a pečovat o ně tak, aby se zdraví a harmonie dostavily. Kromě filozofie, kterou ajurvéda přináší, jsou to především přírodní ajurvédské produkty, které nabízejí ozdravný proces i vašemu tělu. Pomohou vám zbavit se nahromaděných toxinů z jídla, pití, kouření, alkoholu, znečištěného ovzduší či stresu, kterému jsou všichni z nás vystavování v práci a často i doma.

Ajurvédské produkty – čaje i prostředky k péči o tělo

Ajurvédské produkty Naturlink na čistě přírodní bázi vám mohou pomoci posílit imunitní systém a preventivně tak bojovat proti nachlazení a virovým onemocněním (Samahan Tea), což je v současném období končící zimy a nadcházejícího jara velmi důležité. Posílit svůj imunitní systém můžete i výměnou zubní pasty. Možná ani netušíte, kolik nebezpečných chemikálií takové klasické zubní pasty, které můžete běžně zakoupit nejen v drogérii, ale i v lékárně, obsahují a jak škodlivý vliv na váš organismus mají. Pokud však začnete pečovat o zuby pomocí ajurvédské přírodní zubní pasty Sudantha, prospějete nejen jim, ale celému vašemu „já“.

Nestárněte, snadno se učte a dobře spěte

Kdo z nás by nechtěl zpomalit stárnutí a předcházet projevům senility, která postihuje zejména starší ročníky. Za tímto účelem by možná stálo za to, začít s pravidelným popíjením ajurvédského čaje Gotukola Tea. Není však určen jen starším ročníkům. Jeho úkolem je rovněž stimulovat paměť a posilovat schopnost učit se, což určitě ocení všichni, pro které je učení hlavní náplní života, tedy zejména studenti. Právě v tomto období se spousta mladých lidí začíná připravovat na státnice – ať už bakalářské, nebo magisterské. Ti všichni si také potřebují dopřát klidný a hluboký spánek, k čemuž jim to pomůže ajurvédská čajová směs pěti bylin Five Herbs.

Vyzkoušejte také přírodní prostředky určené k péči o tělo – například Musclegard Cream a Kesha Jasmine.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat