REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Už jste slyšeli o Kolibové balanční technice?

Každého z nás nebo v našem okolí něco bolí. Cpát se ovšem „růžovým štěstím“ do nekonečna asi není zrovna ideální volbou. Pokud hledáte skutečně efektivní způsob, jak se zbavit bolesti, možná byste mohli vyzkoušet masáže. Ne ovšem jen tak ledajaké. Máme na mysli nové kolibové balanční techniky, které mají už na svém kontě mnoho úspěchů a hlavně spokojených pacientů, kteří se zbavili nepříjemné bolesti. Pokud vás tyto nové masážní techniky zaujaly, můžete si o nich přečíst více na adrese balancnitechnika.cz.

Jak to všechno začalo?

Všechno má svůj příběh a u kolibových balančních technik tomu není jinak. Vše má na svědomí paní Dagmar Kolibová, která se odjakživa věnuje masérství. Prošla mnohými nejrůznějšími kurzy a školeními, díky kterým skvěle ovládala všechny známé techniky. Díky nim a mnohaletým zkušenostem si ovšem začala uvědomovat podstatnou mezeru, které všechny techniky měly. A to, že jsou všechny zaměřeny jen na jeden daný problém a neřeší lidské tělo jako celek, kde je vše propojené. Léčba kolibovými technikami přináší v tomto ohledu revoluci – kdy je lidské tělo bráno jako celek.

Bolest pryč po první návštěvě

Balanční techniky proti bolesti přinášejí úlevu u některých pacientů už po první návštěvě. Úspěch těchto technik zaznamenala i širší veřejnost a jsou už i vyučovány na zdravotních školách v oboru masér (jedná se o projekty podporovaný EU). Díky tomu, že tyto metody využívají skutečných pochodů v každém těle, svědčí i to, že byly úspěšně vyzkoušeny také na zvířatech. Balanční techniky proti bolesti pomohli několika psům a koním, jejichž stavba těla je podobná té lidské.

Jestliže přímo vás nebo někoho ve vašem okolí trápí zdravotní problémy, rozhodně není od věci zvážit jako možné řešení právě kolibové balanční techniky. Více se o nich můžete dočíst na již zmíněné adrese balancnitechniky.cz.

 

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat