REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Vlasové pomůcky pro váš dokonalý vzhled

Pro dokonalý vzhled je důležitý účes, to ví každá žena. Dokonce se říká, že vlasy jsou korunou krásy. Vlasy zdobí hlavu, kterou bychom asi vůbec mohli považovat za nejoblíbenější objekt módy – nejméně se zahaluje, je stále vidět, vyjadřuje naše nálady, pocity a myšlení. Vlasy by tak měly být stejně jako oděv v souladu s tvarem a liniemi obličeje a s celým tělem. A tak ještě že máme e-shop LaVlas.cz. Právě díky jemu si ženy mohou vytvořit dokonalý účes s pomocí nejrůznějších vlasových pomůcek (natáčky na vlasy se suchým zipem, natáčky na trvalou ondulaci, natáčky spirálovité, hřebeny kartáče na vlasy ty ne ty a skřipce a další), vlasové kosmetiky (masky na vlasy, fixační šampony na vlasy, kondicionéry pro ošetření vlasů, regenerační krémy na vlasy, tužidla na vlasy, laky na vlasy, barevná tužidla na vlasy, fixační oleje na vlasy, gely pro mokrý efekt vlasů a další) a barev na vlasy.

Barvy na vlasy, které vlasům prospívají

Jak je to jednoduché! Barvy na vlasy umožní každé ženě stát se svým způsobem chameleonkou. Dnes blondýna, zítra černovláska a pozítří rudovláska. Tak takové rychlé střídání barev by asi vlasům neprospělo, na druhé straně je pravda, že díky převratnému vývoji ve složení barev dokážou barvy na vlasy zvýraznit krásu a vitalitu vlasů.

I když se do barvení velmi často pouštějí ženy samy, Přece jen je jistější svěřit tuto proceduru kadeřnického salonu.

Nechte se hýčkat v kadeřnickém křesle

Vždyť co může být odpočinkovějšího, než se posadit ke kadeřnickému mycímu boxu a nechat si provést parádní masáž zručnými prsty kadeřnice. Poté se přesunout do kadeřnického křesla a dovolit kadeřnickým nůžkám, aby účes nejdříve upravily a teprve potom nechat působit barvu s proteiny, vitamínem C a dalšími výživnými látkami, které vlasy posílí a vyrovnají jejich strukturu. Než pak žena odejde domů, použije kadeřnice ještě fén na vlasy a případně žehličku na vlasy pro narovnání vlasů, vlasy malinko přelakuje, aby ta krása vydržela co nejdéle.

Comments are closed.