REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Parfémy a voňavky – skvělé dárky

Esenciální oleje i další rostlinné látky jsou nejstarší známou formou parfémování. Shakespearovy „parfémy z Arábie“ byly esenciální oleje, především růže, jasmín a další květinové oleje, které se destilovaly v arabských zemích už od 10. století. Starší kultury, které ještě destilaci neznaly, vyráběly macerované oleje z květin a dalšího sladce vonícího rostlinného materiálu, případně rostlinnou hmotu drtily s živočišnými tuky, aby získaly vonnou pomádu. Výroba parfémů a voňavek v podobě, v jaké ji známe dnes, za použití ušlechtilých alkoholů k rozpouštění aromatických olejů, je rozšířena od 17. století. Pokud chcete někoho obdarovat krásným dárkem, vyberte na parfems.sk z velkého množství pánských parfémů či dámských parfémů. Neznáte vkus obdarovánaného? Zvolte dárkovou poukázku a nechte dotyčného, aby si ve jmenovaném internetovém obchodě vybral sám podle svého gusta.

Dárková poukázka – skvělá volba

Dárková poukázka však může sloužit i na kvalitní kosmetiku, krémy proti slunci nebo péči o vlasy. Starost o pleť a celé tělo je totiž nedílnou součástí péče o celého člověka. A pokud navíc můžete kosmetiku i parfémy nakupovat za skvělé ceny se slevami až 50 %, není co řešit. Navíc můžete vybírat z různých světových značek. S kosmetikou samozřejmě souvisí i líčení. Vybírejte líčidla na oči, tváře, nehty, rty; používejte kvalitní štětce na líčení a skvělé BB creamy. To vše a mnohé jiné najdete na parfems.sk.

BIO kokosový olej

Pokud jste na klasické parfémy a voňavky a taktéž na běžnou kosmetiku alergičtí, sáhněte po BIO produktech za skvělé ceny. Najdete jich v příslušné kategorii celou přehršel. Abyste své zdraví podpořili, zaměřte se také na přípravky pro zdraví a hubnutí. Vyzkoušet můžete například kokosový olej Sonnenmacht Premium Bio je 100%, lisovaný za studena při teplotě do 50 °C. Tento kokosový olej pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a má naprosto všestranné použití jak pro přípravu jídel, tak také jako vynikající nealergizující kosmetický přípravek, zejména pro suchou až atopickou pokožku.

Comments are closed.

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich