REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Den dětí a Fešák Píno – smích, zábava a sladkosti

Tak co nás to vlastně v tomto školním roce ještě čeká! Veselé Velikonoce máme za sebou, před námi je pálení čarodějnic, Den dětí a pak už vysvědčení, tedy konec školního roku. Určitě uznáte, že ke všem těmto příležitostem patří smích, zábava a sladkosti. Aby tomu tak bylo a zábava tekla proudem, je potřeba pozvat člověka, který dokáže děti rozesmát i tehdy, když bude venku ošklivě a připravované plány se budou tak trošku hatit.

Bonbóny i pro kamarády má fesakpino a Bóňa BON Bóňa

Pojďme si představit báječného Fešáka Píno, klauna, který má v zásobě tolik triků, že na sto procent rozesměje i všechny zamračené nebo smutné děti. Ale kdo by byl smutný při oslavě konce školního roku, při pálení čarodějnic, při skvělém programu pro děti nebo na dětském karnevalu, kde bude Fešák Píno! A když si přizve na dětské oslavy i svou skvělou kamarádku Bóňu BON Bóňu, to bude teprve jízda! I ona miluje bonbóny všech příchutí a velikostí stejně jako fesakpino. A navíc jich oba mají po kapsách vždy dostatek i pro všechny své dětské kamarády.

Písničky pro děti? Doména Fešáka Píno!

Pokud si pozvete na kulturní akci pořádanou třeba ve vašem kulturním domě Fešáka Píno (klauna pro děti) a Bóňu BON Bóňu (jeho kamarádku), budete mít jistotu, že pořad pro děti, na který se budete určitě dívat společně s nimi bude plný soutěží a hlavně písniček pro děti. Fešák Píno má totiž v zásobě celé album písniček, o které se se s vašimi dětmi velice rád podělí. Vždyť zpívání od srdce, to je lék na každý smutek, a nejen ten dětský. Dokáže potěšit, povzbudit, ba přímo uzdravit každou dušičku, i tu dospěláckou.

A když se podobná zábava ve vašem městě či vesnici nechystá, nedělejte si z toho těžkou hlavu. Ruku v ruce – malé děti, rodiče i prarodiče – navštivte karnevalové vystoupení pro děti plné humoru, světýlek a show.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat