REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Vklouzněte s jarem do fitness oblečení

Nemusí to být pouze začátek nového roku, který svádí k předsevzetí „zhubnout“. A nejsou to pouze ženy, které si s touto myšlenkou rok co rok v rámci svých novoročních předsevzetí pohrávají. Je tu ještě jedno roční období, které všechny nutí, aby se zamysleli nad změnou životního stylu. Ano, čtete správně. Hubnutí není totiž pouze o změně stravování – i když změna stravování samozřejmě hraje velmi významnou roli, ale je o celkové změně životního stylu, zejména co se týká pohybu. Zmíněným ročním obdobím je jaro. A proč právě jaro? Začínáme svlékat těžké bundy a kabáty a necítíme se bez nich jaksi dobře. Kila, která přes zimu zase trošku naskákala, jsou vidět více, než bychom si přáli. Do plavek máte ještě šanci letos stihnout, proto neodkládejte návštěvy tělocvičen a posiloven na potom, ale začněte nejlépe ještě dnes. FeelJOY! vám pomůže tím, že vás oblékne. Má pro vás připraveno Zumba oblečení, fitness oblečení, street dance oblečení, jóga oblečení, těhotenské oblečení na cvičení, dámské mikiny na cvičení a třeba i sportovní čelenky.

Cvičení nemusí být jen o dřině, ale také o zábavě a radosti

Jakmile se trochu rozhýbete, zjistíte, že cvičení není jenom dřina a utrpení, ale také zábava a radost. Neváhejte tedy ani minutu, oblékněte skvělá dámská fitness trička a skvělá pánská fitness trička a hurá za tancem a zábavou, do tělocvičen a posiloven, nebo alespoň na pravidelnou každodenní vycházku.

Pole dance zformuje vaši postavu

Pokud chcete procvičit a zapojit všechny svaly svého těla, posílit hluboký stabilizační systém a doopravdy zhubnout, pokud patříte k mladší generaci, zvolte spojení gymnastiky a akrobacie, kterým je pool dance neboli pool fitness. Hned, jakmile vklouznete do pole dance oblečení a začnete, zjistíte, že pole dance je neskutečná zábava, taneční styl, který dokáže výrazně formovat vaši postavu. Možná ale raději oblečete pilátes oblečení, oblečení na aerobik nebo oblečení na Zumbu. To záleží samozřejmě na vás. Důležité je však začít. Začněte!

Comments are closed.