REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

I vnitřní stínění je třeba nechat na odbornících

Většinu lidí na interiérové stínění láká fakt, že volba vnitřního stínění nepotřebuje stavební přípravu. Protože se však vyrábí na míru, vyplatí jeho zaměření nechat na odbornících. Stínění tak bude nejen dle vašeho vkusu, ale splní i vaše požadavky na funkčnost a technické detaily. Zkušený technik vám poradí s výběrem vhodného typu stínění i způsobu jeho uchycení. Výhodou je také to, že si vzorky látek u látkových rolet či lamel u vnitřních žaluzií budete moci porovnat s barevností interiéru.

Jaký materiál zvolit?

U textilního stínění jsou důležité i vlastnosti konkrétního materiálu. Různé typy látek látkových rolet dokáží místnost zastínit či zcela zatemnit, nebo ovlivní světlo v interiéru podobně jako záclona. Textilie mohou být antistatické (odpuzují prach a méně se špiní) i nehořlavé, existují také vysoce bezpečné materiály, které se ani nevznítí. Důležité jsou i možnosti čištění – některé látky můžete namočit do vlažné vody se saponátem, jiné čistit pomocí speciálních sprejů nebo jen vysávat či otřít mokrou houbou.

Produkt šitý na míru

Stejně jako u vnitřního stínění, i pro venkovní stínění například pro venkovní žaluzie platí, že kromě výběru samotného stínícího prvku je důležité vybrat i správného dodavatele, který dokáže produkt „ušít na míru“, poskytne rychlý a dokonalý záruční i pozáruční servis, umí rychle reagovat v případě poruchy a má v zásobě náhradní díly. Takovým dodavatelem je bezesporu společnost montiva.

Bohatý sortiment

Když už je řeč o firmě montiva, není od věci vědět, že kromě interiérového a exteriérového stínění se specializuje také na sítě proti hmyzu a sítě proti hlodavcům. Co se týče sítí proti hmyzu, v nabídce motivy najdete sítě s límcem, samonavíjecí okenní sítě, síťové dveře i dveřní plisované sítě. K tomuto bohatému sortimentu přidejte ještě zahradní pergoly a vrata a brány. Teď už víte, kam se pro daný sortiment obrátit.

Comments are closed.