REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Satelitní sledování i zabezpečení vozidel

Satelitní sledování i zabezpečení vozidel

Do oblasti satelitního sledování vozidel již dávno nepatří jen samotné automobily, ale řadí se sem také třeba lodě nebo některá letadla. Tak buďte také moderní a vybavte svou společnosti online sledováním vozidel. Získáte tak přehled o spotřebě paliva, ale také si můžete rovnou vytvořit a spravovat elektronickou knihu jízd.

Spotřeba paliva pod kontrolou

Sledování spotřeby paliva je jedním ze základních předpokladů pro správné fungování vaši společnosti, která se zabývá autodopravou. Díky tomuto ukazateli také zamezíte krádežím paliva, které rozhodně nejsou u řidičů žádnou novinkou, nebo zamezíte zbytečně dlouhým trasám, které jsou nevýhodné z pohledu nákladů. V tomto případě se ale vyplatí zakomponovat také měřič motohodin, se kterým budete dodržovat předpisy, a vaši řidiči nebudou porušovat zákonná ustanovení o přestávkách.

Sledování s pomocí GPS

Současné satelitní sledovací zařízení je většinou na bázi GPS nebo GSM, jedná se tedy o propojení se satelitní sítí. Zabezpečení vozidel pak probíhá s pomocí GSM alarmů, vhodných nejen na automobily. Žádnou novinkou již nejsou ani alarmy na motorku či takové, které se využívají v lodní dopravě, či dokonce v té letecké.

Autoparky pod dokonalou kontrolou

GSM modul je moderním vybavením, díky kterému můžete kontrolovat také autopark a parkoviště se svými firemními vozy. A s pomocí GPS trackerů je zase možné sledovat přesnou trasu a její průběh, ať už se jedná o soukromou nebo služební cestu.

Comments are closed.