REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Pište přímo na stěnu! Chytrá stěna je zde od toho

Lepíte si doma a papírky se vzkazy na ledničku? Teď už nemusíte! Klidně je budete moci psát fixou přímo na stěnu. Stačí když k tomu využijete speciální nátěr a klidně můžete manželovi nebo manželce sdělit, že dorazíte až pozdě večer. Chápu, kvůli tomu si asi nebudete pořizovat chytrou stěnu. K tomu opravdu stačí kousek papíru tužka a papír se vzkazem umístit tak, aby byl na očích. Ovšem mít chytrou stěnu v dětském pokojíčku, ve škole nebo v kanceláři pro prezentace, to už je jiné kafe. Děti se vyřádí, učitel ve škole taky a své zaměstnance, kolegy nebo zákazníky rovněž překvapíte. Dětský pokojíček však můžete zpestřit také dekorativními barvami – například tabulovou barvou.

Nikido.cz – designové a dekorační barvy vlastní výroby

Internetový obchod nikido.cz zastřešuje českou rodinnou firmu, která nabízí designové a dekorační barvy vlastní výroby. Nabízí pouze kvalitní produkty za rozumné ceny. Potřebujete barvu na kov nebo barvu na střechu? Sháníte barvy na betonové podlahy? Potom neváhejte a vyberte si z rozsáhlé nabídky tohoto e-shopu.

Zahradní nábytek jako nový

V případě, že potřebujete natřít radiátor, kotel, nebo třeba výfuk, již selský rozum vám velí, že jen tak nějakou barvou to nepůjde. Existují však barvy na vysoké teploty, které tvoří stabilní povlak odolný na kontinuální provozní teplotě 650 oC, ale je schopen poskytnout odolnost vůči 750 oC v krátkém časovém období. Tyto barvy rovněž zakoupíte v e-shopu nikido.cz.

Zahrádkářská sezóna, která již naplno propukla, nás nabádá k tomu, abychom se zaměřili také na mírně opotřebovaný sezónní nábytek. I tento plastový nábytek můžete opravit pomocí spreje na plasty. Sprej vytvoří trvanlivý, neprůhledný povlak, který obnoví původní vzhled nábytku, ale také květináčů, různých ozdobných nádob nebo hraček.

Comments are closed.

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich