REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Dobíjejte se sluncem bez obav

Když se ráno probudíte, a vidíte sluneční paprsky, jak začínají pomalu připalovat, je vám také tak blaze? Komu by nebylo! Slunce nás dokáže dobíjet, dodat nám opravdu notnou dávku energie a krásné bronzové opálení. To poslední však pouze v případě, že svou starost o pleť nebereme na lehkou váhu, nýbrž vážně. Ono totiž takové bronzové opálení, pokud ho dosáhneme přes prvotní zčervenání a spálenou pokožku, dá naší kůži, ale i vlasům, pořádně zabrat. Bez speciální letní kvalitní kosmetiky to prostě nejde. Věřte, že kvalitní krémy, tělová mléka či balzámy na vlasy skutečně fungují. Jen je třeba vybrat si ty pravé.

Nezapomínejte na vlasy

Krémy proti slunci vybírejte vždy patřičně s vysokým ochranným faktorem. Nezáleží tolik ani na tom, zda jedete k moři, nebo se hodláte opalovat na zahradě. Bylo totiž zjištěno, že rozdíly mezi středozemním klimatem a podnebím ve střední Evropě, jejíž součástí je i Česká republika, se víceméně stírají. Chraňte proto i své vlasy a věnujte jim dostatečnou péči. Péče o vlasy bývá totiž neprávem podceňována, stejně jako vhodný výběr dámských parfémů a pánských parfémů. Parfémy a voňavky pro letní období by měly být v každém případě lehké a vzdušné jako vánek. O to sladší potom bude usínání vedle partnera.

Aby se léto skutečně vydařilo

Pojďme si to tedy shrnout:

  • Nechcete se spálit, ale chcete být krásně opálení.
  • Nemůžete se dočkat toho, až si zaplavete v moři, přitom ale víte, že příliš mnoho mořské soli a slunečních paprsků vlasům, které díky tomu ztrácejí lesk, neprospěje.

Pokud se na to všechno řádně předem připravíte, pokud dovyživíte před odjezdem na dovolenou svá těla bio produkty za skvělé ceny a podpoříte svou snahu o hezčí postavu prostřednictvím přípravků pro zdraví a hubnutí, věřte tomu, že to letošní léto bude stát opravdu za to :-).

Comments are closed.