REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Běžecké oblečení dokáže udělat z běhání opravdovou rozkoš

Možná vás někdy překvapí, v čem všem vyrážejí lidé běhat. Jsou špatně oblečení i špatně obutí. Pokud jde o běžeckou obuv, možná si ani neuvědomují, že se špatnými botami mohou dopracovat například patních ostruh a nebo utržené achilovky. Pokud jde o oblečení, kvalitní běžecké oblečení dokáže udělat z běhání opravdovou rozkoš. Pot je totiž odváděn jak má, nehromadí se pod běžeckým tričkem nebo běžeckými legínami. Tak je to i v případě, že se jedná běžecké termoprádlo pro muže nebo třeba dámské běžecké legíny.

Bavlna je příjemná, nikoliv však na běhání

Pokud běháte rekreačně, můžete sice prakticky běhat v čem chcete. Jak jsem jednou kde jsi četla: „Ten muž snad běžel v obleku opičáka“. Příjemně vám však rozhodně nebude. Vezměte si například tolik opěvovanou bavlnu, která je samozřejmě na běžné nošení velmi příjemná. Pokud v ní však poběžíte, bude zadržovat vlhkost. Tedy čím víc se budete potit, tím na vás bude oblečení z tohoto materiálu těžknout a hrubnout (hrubnutí se týká zejména kalhot, vzniká třením). Co to znamená: zatímco bavlněné kalhoty, bavlněná trička, bavlněné mikiny nebo bavlněné šortky jsou úžasným oblečením na víkend, běhání v nich bude velmi nepohodlné a těžkopádné. Pokud však tyto kousky oblečení nahradíte fitness legínami, fitness pumpkami, fitness tričky, fitness mikinami, fitness šortkami a podobně, poběžíte jako vánek či vítr.

Značka Nessi – prodyšné materiály a tkaniny, které drží tvar

Klíčem každého kvalitního fitness oblečení jsou dobře prodyšné látky, které perfektně odvádí pot. Proto se také při výrobě běžeckého a fitness oblečení používají směsi hydrofobních vláken. Sportovní oblečení z oficiálního e-shopu běžecké značky Nessi je vyrobeno z velmi kvalitních tkanin, které si, kromě jiného, dokáží podržet svůj tvar. Ostatně nejlépe uděláte, pokud si kvalitu tohoto běžeckého a fitness oblečení vyzkoušíte sami na vlastní kůži – a to doslova :-).

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat