REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Znáte věrnostní plastové karty?

PerfectCards CZ – výrobce plastových karet vám představuje plastové karty s čárovým kódem, který je jejich nejčastěji využívaným a současně nejlevnějším identifikačním doplňkem. Čárový kód je standardně využíván pro identifikaci zboží či zákazníka prakticky ve všech obchodech, obchodních řetězcích i servisech, zkrátka v celé obchodní sféře. Perfect Cards zajišťuje výrobu plastových kariet, které díky čárového kódu dokáže snímat většina pokladních systému při načítání položek nákupu. Tyto snímače jsou také často velmi využívány pro čtení zákaznických karet. Díky číselnému kódu nebo jméno se pak z takové obyčejné plastové kartičky může stát například vernostná karta. A jaké že jsou nejpoužívanější typy čárového kódu? Jsou to: EAN 8, EAN 13, CODE 128 a podobně.

Plastová karta – vysoce moderní identifikační médium

Výroba kariet to znamená výroba plastových karet obsahujících čip přináší na svět vysoce moderní identifikační médium. Plastové karty s čipem, tedy čipové karty tak umožňují uchovat velké množství dat a pojmout zároveň více aplikací najednou. Čipová karta patří mezi velmi spolehlivé plastové karty jak z hlediska bezpečnosti přístupu k datům, tak také co se týká archivace těchto informací. Tento druh plastových karet je vždy dodáván s potiskem. Tlač plastových kariet může být opatřena jednostranným plnobarevným potiskem nebo oboustranným plnobarevným potiskem. V případě vašeho zájmu je možno nabídnout také nepotištěné bílé karty.

Plastové karty nás dnes doprovázejí na každém kroku

Bez plastových karet s potiskem či bez potisku se dnes prakticky neobejde nikdo z nás. Kromě platebních karet jsou tu také plastové karty nestandardních tvarů – například klíčenkové plastové karty, průhledné a poloprůhledné plastové karty nebo nejrůznější plastové karty různého tvaru a s různým počtem otvorů.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat