REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Zvolte správnou barvu povlaků na polštáře a vyspěte se dorůžova

Není nad to, vyspat se dorůžova. Komu se to alespoň občas podaří, ten dobře ví, že se jedná o pocit k nezaplacení. Stejně jako musíme jíst a pít, stejně tak bychom se měli umět dosyta vyspat. Je prokázáno, že jedině kvalitní a dostatečně dlouhý spánek dokáže naše tělo dostatečně zregenerovat, abychom se další den cítili odpočatí a plní sil. Určitě dobře víte, že kvalitní spánek vyžaduje kvalitní postel, kvalitní rošt a nejlépe zdravotní matraci. Málokdy však uvažujeme také o povlečení. Podle četných výzkumů, které se čas od času dostanou na světlo světa, je jasné, že barva povlaků na polštáře může náš spánek, tedy jeho kvalitu, také velmi výrazně ovlivnit. Bílé povlaky na polštáře jsou klasikou a rozhodně jimi nic nezkazíte. A jak je to s dalšími barvami?

Barvy ovlivňují naši psychiku

Protože barvy mají bezesporu vliv na naši psychiku, musí ji rozhodně ovlivňovat i barva ložního prádla. A přes psychiku pak ovlivňuje kvalitu našeho spánku. Je prokázáno že nejideálnějším i barvami pro dobrý spánek jsou modrá, zelená a fialová. Pokud tedy zvolíte modré povlaky na polštáře nebo vícebarevné povlaky na polštáře, ve kterých budou zmíněné barvy převažovat, uděláte jedině dobře. Zda vám spíše budou vyhovovat rozměry: 30 x 50 povlaky na polštáře, 40 x 60 povlaky na polštáře, 50 x 50 povlaky na polštáře, 60 x 60 povlaky na polštáře, to už záleží na vás. Na velikosti v tomto případě tolik nesejde.

Spěte nebo dovádějte

Pokud špatně usínáte a váš spánek není zrovna ideální, vyhněte se sytě žluté barvě, oranžové barvě a červeným povlakům na polštáře. Na druhé straně, pokud patříte mezi dobré spáče, můžete si červené povlaky na polštáře nebo dokonce černé povlaky na polštáře vychutnávat v rámci erotických ložnicových radovánek. Tyto barvy a vhodně doplněné osvětlení vás totiž v těchto aktivitách podpoří. Pokud se vám líbí květinové povlaky na polštáře, pruhované povlaky na polštáře a zdobené povlaky na polštáře, i ty máte možnost si v internetovém obchodě rajpolstarku.cz pořídit za sympatické ceny.

Comments are closed.