REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

International Association of Scientologists – Mezinárodní asociace Scientologů

Mezinárodní asociace scientologů (IAS) je občanská členská organizace otevřené pro všechny scientology ze všech národů.

International Association of Scientologists – Mezinárodní asociace Scientologů

International Association of Scientologists – Mezinárodní asociace Scientologů

Mezinárodní asociace Scientologů byla založena v roce 1984 v době, kdy byla ohrožena náboženská svoboda scientologů. Delegáti z scientologických církví z celého světa se shromáždil Saint Hill Manor (od roku 1959 do roku 1966 domově L. Ron Hubbarda) když viděli naléhavou potřebu sjednotit všechny scientology do mezinárodní organizace. Aby potvrdili svůj závazek směrem k cílům scientologie, tito první delegáti IAS formulovaly a podepsali slib lidstvu.

Účelem IAS je: “ Spojovat, rozvíjet, podporovat a chránit Scientologické náboženství a scientology ve všech částech světa, aby bylo dosaženo cíle scientologie jak je sepsal L. Ron Hubbard.“

IAS bylo zformováno, aby bylo zaručeno, že scientologové budou mít vždy možnost praktikovat své náboženství a pomáhat Scientologické církvi a scientologům vystaveným náboženskému pronásledování. IAS svojí činností dále zaručuje náboženskou svobodu pro všechny.

International Association of Scientologists – Mezinárodní asociace Scientologů

International Association of Scientologists – Mezinárodní asociace Scientologů

V současné době je scientologie rozrůstá stále se zvyšující rychlostí a čas kdy bylo třeba se bránit pominul. V souladu s tím IAS nyní financuje sponzorovaní kampaně, které skutečně přetvářejí osud planety Země. Členové IAS hledat trhliny v sociální struktuře, které tradičně dospívali ke kolapsu civilizací a aplikují řešení založené na práci L. Ron Hubbard. Díky darům od členů IAS byly financovány granty vytvářející zázemí pro mezinárodní nenáboženské sociální programy využívající objevy pana Hubbarda včetně:

Narconon Arrowhead v Oklahomě, jeden z největších zařízení drogové rehabilitace na světě, který zároveň slouží jako mezinárodní výcvikové středisko pro profesionálů a dobrovolníky pracující v oblasti drogové rehabilitace.

Narconon - program pro drogovou rehabilitaci provozovaný Scientologickou církví

Narconon – program pro drogovou rehabilitaci provozovaný Scientologickou církví

Applied Scholastics International, je vzdělávací instituce pro školení v areálu areál o ploše 40 hektarů v St. Louis, Missouri.
Mezinárodní nadace Cesta ke štěstí v Glendale, v Kalifornii, koordinuje celosvětovou distribuci morálního kodexu L. Rona Hubbarda postaveného na zdravém rozumu.

 

IAS také vytváří granty zaměřené na financování veřejných informačních kampaní zaměřených na řešení klíčových společenských neduhů, včetně:
Největší světové nevládní iniciativy proti drogám, která oslovuje desítky milionů lidí ročně.
Největší světová nevládní kampaň lidských práv, široce propagující 30 článků Všeobecné deklarace lidských práv.
Globální programy gramotnosti pomáhající desítkám miliónů znevýhodněných studentů v Americe, Evropě, Asii a Africe.
Program Scientologických dobrovolných duchovních přináší mimořádnou pomoci více než 10 milionům lidí v každém místě katastrof které nastaly v průběhu posledního desetiletí.
Granty IAS financováné nové budovy Scientologické církve v Harlemu, Inglewoodu, Kalifornii, Johannesburgu, New York, Madrid, Hamburk, Londýn, Řím, Washington, DC, Bruselu a jinde.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat