REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Scientologie v Hollywoodu – výkonní umělci ve Spojených státech a Scientologie

Scientologie je duchovní věda o řešení praktických problémů života. Proto je to něco co se dá použít a aplikovat na život každého jedince. Ti co utlačují ostatní a získávají nad ostatními výhody tím, že je vydírají nemohou vysát pomyšlení, že je tu někdo, kdo by je moci nad lidmi, kteří se jich bojí zbavil. Pokud by se lidé osvobodili od utlačovatelských osob, byly by utlačovatelé zbavení moci, to je pro ně šílená představa. Proto očerňují toho, kdo by je mohl moci nad lidmi zbavit. Očerňují Scientology, kteří nabízí jako jeden z mnoha kurzů které dodávají kurz o tom jak se zbavit útlaku.

Michele Henderson – umělci kteří se hlásí k Scientologii

Michele Henderson

Kelly Preston, John Travolta Eelena Roggero a herečka - zpěvačka Michele Henderson - všichni přiznivci scientologické církve

Kelly Preston, John Travolta, Elena Roggero a herečka – zpěvačka Michele Henderson – všichni přiznivci scientologické církve

 

Michele Henderson

Mladistvá, vibrující, oduševnělá, Karibská Diva … Michelle Henderson, jeden z nejlepších hlasů v Karibiku, shlédněte některé z jejich nezapomenutelných výkonů a užívejte si!

 

 

 

John Travolta

John Travolta je americký herec, tanečník a zpěvák, který se proslavil ve filmu Pomáda. Návrat na herecké výsluní mu umožnila role Vincenta Vegy v kultovním filmu Quentina Tarantina Pulp Fiction: Historky z podsvětí.

 

Kelly Preston

Kelly Preston je americká herečka a bývalá modelka. Účinkovala ve více než 60 filmech a seriálech. Je vdaná za Johna Travolta, s nímž spolupracoval na fantasy filmu Bojiště Země, a také hrála ve filmech Kočka v klobouku, Old Dogs, a Broken Bridges.

 

Elena Roggero

Elena Roggero je italská jazzová zpěvačka, která se angažuje v boji proti zneužívání drog a programu „Řekni ne drogám“

Dianetika: moderní věda o duševním zdraví

Dianetika obsahuje objevy, které byly ohlašovány jako objevy větší než objev kola nebo ohně, a po více než 50 let zůstává bestsellerem. S technikami uvedenými v této knize může inteligentní laik úspěšně léčit všechny psychosomatické nemoci a neorganické aberace. Jedním z objevů Dianetiky byl skrytý zdroj všech neorganických duševních poruch a psychosomatických nemocí. Tento zdroj byl neznámý a netušený, ačkoli se po něm intenzivně pátralo tisíce let. Tato kniha, jíž se vydalo přes 20 milionů výtisků a která vytvořila hnutí, které se šíří ve více než 100 zemích, je nesporně nejčtenější a nejvlivnější knihou, jaká kdy byla o lidské mysli napsána.

DIANETIKA: MODERNÍ VĚDA O DUŠEVNÍM ZDRAVÍ

DIANETIKA: MODERNÍ VĚDA O DUŠEVNÍM ZDRAVÍ

Naleznete v ní anatomii a úplný popis reaktivní mysli, dříve neznámeho zdroje nočních můr, nevysvětlitelných strachů, rozčilení a pocitů nejistoty, které zotročují Člověka. Tato kniha vám ukazuje, jak se jí zbavit, a tak dosáhnout něčeho, o čem Člověk dříve pouze snil: duševního zdraví a pohody.

Cílem Dianetické terapie je Clear. Cleara lze vytvořit
z psychotika, neurotika, vyšinutého člověka, zločince nebo normálního člověka, pokud je nervový systém organicky
v pořádku. Clear dosáhl stabilního stavu na velmi vysoké úrovni. Je vytrvalý a vitální a vede život plný nadšení a uspokojení. U Cleara existuje úplná paměť celého života s přidaným bonusem toho, že má fotografické vybavování v barvách, s pohybem, zvukem atd. a optimální schopnost uvažování. U Cleara už psychosomatická nemoc přestala existovat a nevrátí se, protože její skutečný zdroj byl trvale odstraněn. Dianetického Cleara lze
s běžným normálním  jedincem srovnat asi jako běžného normálního jedince s vážně duševně nemocným.

Tato kniha je rozdělena na 3 části:

 • CÍL ČLOVĚKA
 • JEDINÁ PŘÍČINA VŠECH NEORGANICKÝCH DUŠEVNÍCH a ORGANICKÝCH PSYCHOSOMATICKÝCH NEMOCÍ
 • TERAPIE

 

Přestaňte už dál žít v nejistotě, s negativními myšlenkami a iracionálním chováním. Použijte Dianetiku a zbavte se své reaktivní mysli.

Byli jste někdy zvědaví, jak pracuje vaše mysl? Mysl zaznamenává údaje použitím takzvaných mentálních obrazových záznamů. Tyto záznamy jsou 3-dimenzionální, obsahují barvu, zvuk, vůni tak, jako ostatní vjemy. Taktéž obsahují závěry a úvahy jedince. Mentální obrazové záznamy jsou tvořené myslí postupně, moment za momentem.

Mysl má dvě odlišné části. Jedna z nich – část, kterou vědomě používáme a je uvědomělá – je analytická mysl. Toto je část mysli, která myslí, pozoruje data, pamatuje si a řeší problémy. Má standardní paměťové banky, které obsahují mentální obrazové záznamy a používá údaje z této banky na tvorbu rozhodnutí a podporu přežití.

Naneštěstí má také jinou mysl, která byla v minulosti nazvaná „nevědomá“ anebo „podvědomá mysl“. Je to mysl, která zaznamenává a ukládá mentální obrazy vytvořené během traumatizujících událostí. Tato mysl se přesně nazývá vaše reaktivní mysl, reaguje nelogicky a iracionálně, dává vám pocity, kterým nerozumíte a nechává vás reagovat tak, jakoby jste to nebyli ani vy. Iracionalita pochází z vaší reaktivní mysli. Reaktivní mysl může způsobit nevědomé a nechtěné emoce, strach, bolest a psychosomatické choroby, bez kterých by bylo člověku o mnoho lépe. Drží to osobu bokem od dosahování cesty, jeho přežití a úspěchu v životě.

Co napsali po přečtení knihy „Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví“ čtenáři:

Jsem ráda, že mám přečtenou Dianetiku. Kniha se mi četla dobře a protože jsem i dostávala metodu, která je v ní popsaná, tak se mi opravdu potvrdilo, že tato kniha je pravdivá a že to vše funguje tak, jak to pan Hubbard objevil a sepsal. Je to až neuvěřitelné a přitom nádherné. 

D.D

 

americký herec Danny Masterson je příznivce scientologie

Danny Masterson se hlásí k scientologii

Danny Masterson se hlásí k scientologii

Daniel Peter Masterson se narodil 13. března 1976 a je to americký herec a DJ, známý především díky roli Stevena Hyda ze seriálu stanice FOX Zlatá sedmdesátá (1998 – 2006). Jeho hodně známá role je ještě Milo Foster ze seriálu stanice TBS Men at Work (2012 – 2014). Narodil se na Long Islandu Carol a Peterovi Mastersonovým. Jeho matka je manažerka a jeho otec pojišťovací agent. Má bratra Christophera, který je zpěvákem a nevlastní sestru Alannu, která je herečkou a nevlastního bratra Jordana. Od roku 2011 je vztahu s Bijou Phillips. Do pěti let byl dětským modelem. Objevoval se na titulních stránkách časopisů a v katalozích na dětské oblečky. Hrál také v divadlech, v dětství hrál i na Broadway v muzikálech. Poté se jeho hlas vytratil v pubertě, když začal mutovat. Tehdy se začal plně věnovat herectví. Od roku 1988 až do současné doby hraje v televizních seriálech a filmech.

Danny Masterson se hlásí k scientologii

Danny Masterson se hlásí k scientologii

Danny Masterson začal svou filmovou kariéru jako čtyřletý. Od té doby se stal jedním z předních mladých talentů. Během své kariéry rád hrál náročné úkoly ať už ve filmu nebo televizním seriálu. Přestože začal svou kariéru jako dětský model, postupně se přesouval do reklamy. Ve svých 16 letech vystupoval ve více než 100 reklamách.
Jeho první velká filmová role byla ve filmu „Beethoven ‚s 2nd“. Pak se objevil v komedii „Bye Bye, Love“ a v roce 1997 pracoval po boku Nicolase Cage a Johna Travolty na filmu „Face / Off“. Není nováčkem ani v televizi a vystupoval v seriálech jako „Cybill“, „Roseanne“, „NYPD Blue“ a jiných. No největší úspěch a slávu sklidil jako paranoidní kluk Hyde z kultovního seriálu That 70s Show. V roce 2008 se na filmovém plátně objevil po boku Jimma Carreyho ve filmu „Yes Man“ a v tom následujícím stihl tři kousky „The Bridge to Nowhere“, „Made for Each Other“ a „Wake“.
Svůj čas tráví na střídačku mezi Los Angeles a New Yorkem.

Danny Masterson a Bijou Phillips jsou oba scientologové

Danny Masterson a Bijou Phillips jsou oba scientologové

V roce 2004 Phillips začala vztah z hercem, který hrál v televizním seriálu „Sedmdesátky“ Danny Mastersonem; seznámili se při pokerovém turnaji v Las Vegas. Oba Bijou Phillips a Danny Masterson jsou scientologové. Pár oznámil zasnoubení v březnu 2009 a byli oddáni 18. října 2011 na soukromém zámku v Irsku. Phillips měla na svatbě svatební šaty of Zac Posen. Bijou Phillips a Danny Mastersonovi se dne 14. února 2014 narodila dcera Frances Fianna Masterson.

Bijou Phillips - herečka, zpěvačka, modelka a scientoložka, kterou můžete vidět v televizi

Bijou Phillips – herečka, zpěvačka, modelka a scientoložka, kterou můžete vidět v televizi

Manželé si spolu společně zahráli v roce 2011 v jedné epizodě televizního seriálu produkovaného televizí Fox „Raising Hope“.

Scientologiecké náboženství bylo přivítáno uprostřed hluboce buddhistického národa

V reakci na rychlý růst Scientologické církve v Asii, vláda Tchaj-wanu, v roce 2003 oznámila vládním výnosem, že oficiálně uznává Scientologickou církev. Uplynulo jen pouhých 15 let od otevření první Scientologické mise, která byla založena v hlavním městě Taiwanu Tchaj-pej.

Scientologie přišela na Tchaj-wan v roce 1988 kdy se zformovala první Scientologická mise v Taipei na Taiwanu. Poté následovalo založení scientologické mise v Taichung, která byla zapsána v roce 1991 jako náboženská organizace prostřednictvím vedení Taiwanského okresu Tchaj-čung. Na Tchaj-wanu se za uplynulé desetiletí, scientologie rychle rostla a nyní je na Taiwanu devět scientologických misí. Vzhledem k rychlému růstu Scientologického náboženství, bylo v březnu roku 1999 otevřeno správní ústředí Scientologické církve v Taipei které se věnuje koordinaci činností narůstající sítě Scientologických misí.

Scientologie je již oficiálně uznána jako náboženství ve Spojených státech amerických a mnoha dalších zemích po celém světě. V posledních letech získala oficiální uznání na Novém Zélandu, Švédsku a Jižní Africe.

Od roku 1954, kdy byla založena první Scientologická církev se Scientologické náboženství rozrostlo na zhruba 10 milionů členů a prostřednictvím svých církví, misí a skupin ve více než 150 zemích po celém světě.

Všude tam, kde existuje Scientologická církev, snaží se registrovat jako neziskové organizace s náboženskými cíli, v souladu se zákony dané země, s výjimkou zemí, kde taková forma registrace není možná. Právní systémy jednotlivých zemí se často výrazně liší. Některé mají oficiální registry církví, kde jsou poviny se zaregistrovat všechny náboženské skupiny a splnit určitá kritéria. Jiné země užívají opačný přístup a výslovně zakazují vést oficiální seznamy „příjatelných“ náboženství a domnívají se, že to není záležitost, která spadá do pravomoci státu.

Vlády a soudy mnoha různých zemí uznávají náboženský charakter Scientologie.

Evropa
Většina zemí v Evropské unii nemají náboženský systém registru v rámci svého právního systému (nebo dokonce mají formu oficiálního uznání náboženské). V těch zemích, ve kterých je nějaká forma registračního řízení (včetně zemí, které nejsou členy EU), byla scientologie uznána jako náboženství v následujících zemích: Španělsko, Švédsko, Portugalsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko a Albánie.

Většina států v Evropské unii mají jiné formy oficiálního uznání. Ve většině těchto zemí byla scientologie uznána jako náboženství skrze správní či soudní rozhodnutí včetně rozhodnutí nejvyššího soudu příslušné země. Tato rozhodnutí zahrnují následující země – Itálie, Dánsko, Rakousko, Německo, Spojené království a Norsko.

Existuje mnoho dalších forem oficiálního uznání církví skrze soudní, správní a registrační uznání v jiných zemích světa. Některé z nich jsou – USA, Austrálie, Nový Zéland, Kanada, Jižní Afrika, Nepál, Tanzanie, Keni, Taiwan, Kazachstán, Kyrgyzstán, Venezuela, Ekvádor, Kostarika, Brazílie, Indie, Filipín a Srí Lanka.

PROTIDROGOVÉ PŘEDNÁŠKY PRO DĚTI

Sdružení Řekni ne drogám-řekni ano životu uspořádalo další ze svých úspěšných protidrogových přednášek na základních školách. Toto sdružení se zabývá preventivní činností v oblasti drog a v rámci toho pořádá přednášky pro děti po celé České republice.
Tyto přednášky se nazývají „10 věcí, které by tvoji přátelé měli vědět o drogách“, kde přednášející, který měl v minulosti zkušenosti s drogami, dává zábavnou a poučnou formou informace o škodlivosti různých druhů drog – od alkoholu přes marihuanu až po kokain a pervitin.

PROTIDROGOVÉ PŘEDNÁŠKY PRO DĚTI

PROTIDROGOVÉ PŘEDNÁŠKY PRO DĚTI

Cyklo-běh pořádaný sdružením Řekni ne drogám-řekni ano životu je svým rozsahem a intenzitou největší pravidelnou protidrogovou kampaní spojenou se sportem. Tato aktivita chce upozornit na DLOUHODOBĚ ZANEDBANÉ VZDĚLÁVÁNÍ na poli protidrogové prevence.  Většina ostatních programů se zabývá následky drogové závislosti. To už je pozdě. Program sdružení Řekni ne drogám-řekni ano životu zásadně volá po zvýšení DROGOVÉ GRAMOTNOSTI a osvěty v naší zemi, kde výrobci a distributoři drog jsou stále rafinovanější a zneužívají dětskou naivitu a neznalost toho, co drogy jsou a co způsobují a především zneužívají lhostejnost rodičů a institucí.

Řekni NE drogám - Řekni ANO životu

Řekni NE drogám – Řekni ANO životu

Cyklo-běh také dává příkladnou naději, že AKTIVNÍ OSVĚTA a VZDĚLÁVÁNÍ O DROGÁCH, proměňuje jedinou šanci, jak dramaticky snížit zneužívání drog, kterou drogami zasažená společnost má. Nad akcí převzal záštitu Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Parlamentu ČR. Akci organizuje občanské hnutí ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU.

Slavnostní zahájení 14. ročníku Cyklo-běhu proběhlo v pondělí 13. června 2016 v Orlové za účasti stovek dětí, známých osobností a hostů. Další desítky mladých sportovců pak společně s cykloběžci odstartovali letošní turné. Celá akce bude zakončena v Praze v pátek 24. června 2016. Cyklo-běh se koná u příležitosti Mezinárodního dne proti zneužívání drog, který připadá na 26. červen.

Cykloběh za Českou Republiku bez drog – řekni ANO životu

V úterý 14. června 2016 navštívili Přerov cyklisté z občanského sdružení Řekni ne drogám – řekni ano životu, aby promluvili se školáky o drogách a upozornili je na škodlivost jejich užívání. Setkání se uskutečnilo na hřišti Základní školy Boženy Němcové.

Cyklo-běh za Českou republiku bez drog 2016

Cyklo-běh za Českou republiku bez drog 2016

V Ostravě si devítileté dítě píchalo pervitin. Když jsme s protidrogovými přednáškami před lety začínali, věnovali jsme se hlavně dětem kolem patnácti let. Teď přednášíme už páťákům. A jak je vidět, ještě to není včas. Kdo nám pomůže jako lektor?

Celorepublikový Cyklo-běh upozorňuje na DROGOVOU NEGRAMOTNOST u mládeže a dětí a pomáhá zvýšit celospolečenskou aktivitu a zodpovědnost v přístupu k tomuto problému.

Celorepublikový Cyklo-běh upozorňuje na DROGOVOU NEGRAMOTNOST u mládeže a dětí a pomáhá zvýšit celospolečenskou aktivitu a zodpovědnost v přístupu k tomuto problému.

Cyklo-běh je svým rozsahem a intenzitou největší pravidelnou protidrogovou kampaní spojenou se sportem. Tato aktivita chce upozornit na DLOUHODOBĚ ZANEDBANÉ VZDĚLÁVÁNÍ na poli drogové prevence a volá po zvýšení DROGOVÉ GRAMOTNOSTI a osvěty v naší zemi. Nad akcí převzal záštitu Senát Parlamentu ČR.Akci organizuje občanské sdružení ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU.

V České republice je odhadováno 300.000 náctiletých ve věku 15-19 let, kteří se již dostali do kontaktu s ilegální drogou. Vzhledem k tomu, že v samotné zemi žije okolo 622.000 těchto dospívajících vůbec, měl zkušenost s nelegální drogou téměř každý druhý teenager!

Z výsledků průzkumu žije v ČR 60.000 denních uživatelů marihuany, z nichž je 30.000 závislých. Podle celkových odhadů máme v naší zemi 150.000 rizikových uživatelů marihuany. Pozn., není známo kolik jich vlastní řidičský průkaz.

Věková hranice zneužívání drog se snížila k 10 letům věku dítěte!

Z posledního průzkumu Evropské školní studie o alkoholu a jiných drogách (ESPAD 2011) kouřilo marihuanu 42.3 procenta dětí ve věkové kategorii 15-16 let. Toto procento řadí Českou republiku na smutné první místo ze všech evropských zemí!

Řekni NE drogám – Řekni ANO životu

První den
Pondělní start Cyklo-běhu za Českou republiku bez drog 2016 proběhl velkolepě! Na zahajovací akci bylo celkem 400 dětí. Akci natáčeli 3 televize a bylo přítomno množství novinářů. Lektoři dodali celkem 17 protidrogových přednášek na 7 školách, pro 420 dětí. Na trase Cykloběhu proběhli 4 pouliční osvětové akce s rozdáváním brožurek a komunikací s veřejností. Celkem se rozdalo za první den 2175 letáků o Cykloběhu a faktech o marihuaně a 5167 brožurek s Pravdou o drogách.

 

Řekni NE drogám - Řekni ANO životu - cykloběh

Řekni NE drogám – Řekni ANO životu – cykloběh

Druhý den
(úterý) Cyklo-běhu za ČR bez drog 2016. Jedeme opět pecky :-). Vyšlo několik dalších super článků, reportáž na TV Barrandov, apod.

Cyklisté měli dnes velmi náročnou kopcovitou trasu, který činila 131km. Lektoři v tento den dodali 15 protidrogových přednášek
na 6 školách, pro celkem 564 dětí. Na trase promo tým uskutečnil
další 4 pouliční akce s rozdáváním brožurek. Celkem jsme dnes vydistribuaovali 1970 letáků o Cykloběhu, 5803 brožurek s Pravdou o drogách. Velký dík patří všem, kteří dřou pot a těla za naším cílem !!! Dík patří také našim sponzorům a všem lidem, kteří se jakýmkoliv způsobem na akci podílí!!!

Řekni NE drogám – Řekni ANO životu – cykloběh

 

Třetí den

(středa) Cyklo-běhu za ČR bez drog 2016. Dnešní den byl opět výjmečný. Další články a regionální mutace 6x článku v Denících různých měst v Brněnském kraji :-).

4 další pouliční akce, kde náš PROMO tým rozdal opravdu MASAKROVNÍ POČET 4240 letáků a 5198 brožurek !!! Lektoři
k tomu přidali na školách ještě dalších 500 letáků a 2680 brožurek s Pravdou o drogách :-).

Lektoři na školách dodali 11 protidrogových přednášek
na 6 školách v celkovém počtu pro 600 dětí!

Cyklisté urazili trasu skvělých 120km, což je denní průměr trasy. No patří jim velký obdiv !!!

Čtvrtý den

Řekni NE drogám - Řekni ANO životu

Řekni NE drogám – Řekni ANO životu

(čtvrtek) Cyklo-běhu za ČR bez drog 2016. Dnešek opět MASAKR. Vyšli další 3 články v Denících měst, které jsme měli na trase a další na webech :-).

LEKTOŘI se včera zřejmě nechali hecnout megaprodukcí Promo týmu a dodali přednášky pro zatím rekordních 814 dětí !!!!!!!!!!!! Celkem dodali 18 protidrogových přednášek na 7 školách.

PROMO tým uspořádal rozdávání protidrogových brožurek v 6 městech trasy a rozdal celkem i s lektory 2050 letáků a 6030 brožurek s Pravdou o drogách. Lidé v ulicích měst velmi ocenují tuto aktivitu. Říkají, že prevence je velmi potřebná. A to mají velkou pravdu :-).

CYKLISTÉ dnes urazili trasu cca 148km, což byla zatím nejdelší trasa tohoto týdne. Jsou fakt tým a borci, kteří tahají za jeden provaz i když padají trakaře

O víkendu jsme trocha nabrali síly a je tu 6. den Cyklo-běhu za ČR bez drog 2016 (pondělí). Bylo třeba sladit tým, aby vše fungovalo jak je třeba, zaučit nováčky a zvládli jsme :-). Vyšlo 5 článků
o Cykloběhu v Denících a opět nějaká ta TV reportáž :-).

LEKTOŘI dnes dodali celkem 11 přednášek pro celkových 548 dětí na 6 školách. Start týdne byl pro lektory gut, takže jedeme dále.

PROMO tým dnes i s lektory rozdal 2100 letáků o Cykloběhu a 5510 protidrogových brožurek o drogách.Takže parádní práce rozdávačů !!! :-)

CYKLISTÉ za pondělí ujeli trasu 150km. KLOBOUK DOLŮ všem, co šlapou !!! Fakt borci !!!

Celý tým si zaslouží velkou pochvalu !!! Jedou jako šrouby a makají!!! Díky moc!

 

Řekni NE drogám - Řekni ANO životu

Řekni NE drogám – Řekni ANO životu

Dostali jsme krásné potvrzení z jedné školy v Čáslavi, kde probíhali v rámci Cykloběhu přednášky.
Děkujeme, je to krásné potvrzení toho, že tahle práce má smysl. :)

Dobrý den.
Před pár dny se u nás ve škole v Čáslavy konala vaše přednáška o drogách. Přednášel to milý klučina, myslím že se jmenoval Lukáš. Chtěla jsem za nim po přednášce dojít a poděkovat mu za to co všechno řekl a co jsem se dozvěděla, ale nějak jsem neměla odvahu. Chtěla sem Vám aspon touhle cestou jen napsat, že dělat skvělou věc, a i kdyby každá přednáška měla přesvědčit o škodlivosti drog jednoho jediného člověka (viz. napriklad mě) tak to má smysl. Ještě jednou díky.
Monika

Americký Scientolog – herec Tom Cruise a další američtí scientologičtí umělci

Kdo další než Tom Cruise je oddaným příznivce Scientologické církve. Možná některé herce a umělce znáte z filmů a televize, někdy je ale uslyšíte jako zpěváky nebo hudebníky v rádiu. Proč se Scientologie zaujala a čím může scientologie člověka zaujmout a být mu užitečná.

John Travolta (19.2. 1954), New Jersey, USA

John se narodil jako nejmladší z šesti dětí Salvatorovi bývalému poloprofesionálnímu hráči fotbalu a Helen učitelce herectví. Od 12 let se stal členem místní herecké skupiny a brzy poté se objevil na jevišti. První významnou roli získal v televizním sitcomu Vítej zpátky, Kottere „Welcome Back, Kotter“ (1975). V roce 1991 se oženil s herečkou Kelly Preston, se kterou má tři děti syny Jetta, Benjamina a dceru Ellu Bleu. V roce 2013 byl John hostem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

John Travolta - Americký herec a Scientolog

John Travolta – Americký herec a Scientolog

 

Kelly Preston (13.10. 1962), Honolulu, Hawai, USA

Kelly Preston (* 13. října 1962, Honolulu, Hawai, USA) je americká herečka a modelka, od roku 1991 manželka Johna Travolty. V mládí procestovala kus světa, jednu dobu žila i v Iráku. Zahrála si například ve filmech Rozsudek smrti nebo Co ta holka chce.

Kelly Preston americká herečka a přiznivce Scientologické církve

Kelly Preston americká herečka a přiznivce Scientologické církve

Kirstie Alley (12.1. 1951), Wichita, Kansas, USA

Kirstie Alley se narodila ve Wichitě v Kansasu. Kirstie Alley byla vychovávána jako metodistka, ale nyní se hlásí k scientologii. V době, kdy se začala hlásit ke scientologii, trpěla závislostí na kokainu, od které jí pomohl scientologický program Narconon. Později se stala národní mluvčí tohoto programu. V roce 1989 si vedle Johna Travolty zahrála v komedii Kdopak to mluví, která se v následujících letech dočkala dvou pokračování – Kdopak to mluví 2 a Kdopak to mluví 3.

Kirstie Alley - Americká herečka a příznivce Scientologické církve z Hollywoodu - Slavní herci a Scientologie v USA

Kirstie Alley – Americká herečka a příznivce Scientologické církve z Hollywoodu – Slavní herci a Scientologie v USA

Priscilla Presley (24.5. 1945), Brooklyn, New York, USA

Priscilla Beaulieu Presleyová, rodným jménem Priscilla Ann Wagner (* 24. květen 1945, Brooklyn) je americká herečka, v letech 1967–73 manželka Elvise Presleyho, se kterým má dceru, americkou zpěvačku Lisu Marii Presleyovou.

Priscilla Presley Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Priscilla Presley Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Můžete poznat sami o čem je Scientologie tím, že si přečtete některou z knih které vysvětlují co je Scientologie.

Kniha Scientologie: Nový pohled na život

Kniha Scientologie: Nový pohled na život

Kniha – Scientologie: Nový pohled na život, obsahuje nadčasový výběr Ronových objevů shromážděných z celé šíře jeho psaných děl a každá kapitola představuje široký, přesto však úplný přehled Scientologie aplikované na konkrétní stránky existence – společně pak ukazují panoramatický pohled na celý život.
Zde najdete odpovědi na otázky, které Člověk v průběhu věku hledal, praktické odpovědi, o nichž jste doufali, že je někde najdete, odpovědi, které fungují.

 • Je možné být šťastný?
 • Osobní integrita
 • Pátraní Člověka po jeho duši
 • O naší snaze dosáhnout nesmrtelnosti
 • Osm dynamik, které zahrnují samotný život
 • Trojúhelník afinity, reality a komunikace, který ukazuje jednotlivé části, které tvoří mezilidské vztahy
 • Zvládaní zmatků v každodenním pracovním světě
 • Manželství
 • Jak žít s dětmi
 • Co je velikost?
 • Dvě pravidla pro šťastný život
 • Antisociální a sociální osobnost
 • Zákon třetí strany, který odhaluje příčinu konfliktů
 • Poctivost a etika
 • Má filozofie, Ronova osobní výpověď o tom, co motivovalo jeho celoživotní práci a poslání Scientologie

Zde tedy najdete základy života, skutečná řešení, která fungují teď a tady, pravdy, k nimž se můžete stále znovu a znovu vracet.

Scientologie v severní Itálii – Miláno

Scientologie je v Itálii silně přítomná. Více než 12 velkých organizací Scientologické církve spolu s desítkami Scientologických mísí tvoří silnou síť díky které lidé mohou poznat co je Scientologie, koupit si knihy o Scientologii a začát některý z mnoha Scientologických kurzů na zlepšení života.

V prosinci 1997 uznaly náboženskou povahu scientologie také výkonné orgány Italské vlády, když ministr klasifikoval italské vlády klasicifkova Scientologické organizace jako „náboženské a neziskové organizace“. Jak konstatuje ministerský výnos,„jediným cílem církve je podpora a rozšiřování scientologického náboženství“.

Scientologie v Itálii

Church of Scientology of Brescia
Via Fratelli Bronzetti, 20
Italy 25122 Brescia
Tel: 030 3774873
Fax: 030 3774884

Komunita dobrovolný duchovních pomáhala v roce 2009 při likvidaci následků zemětřesení v Italském městě L’Aquila. Celková pomoci čítala přes 18.000 hodin, které Scientoloové věnovali pomoci občanům, kteří byly zasaženi zemětřesením ve městě a jeho okolí. Za pomoci byli dobrovolní duchovní oceněni městem L’Aquila. Zemětřesení udeřilo které udeřilo 6. dubna 2009 mělo sílu 6,3 stupně Richterovy stupnice. Scientologové vybudovaly tábor pro postižené zemětřesením, postavili dočasné ubytování, poskytovaly a koordinovaly ošetření, starali se o prevenci epidemie a dokonce poskytovaly doučování pro děti jejichž školy byly zničeny.

Church of Scientology of Catania
Via Etnea, 468
95128 Catania
Italy
Tel: 0039-095508513

 

Scientologická církev Milano Itálie
Via Fulvio Testi 327
20162 Milano
Italy
Tel: 02 607 581

Scientologická církev Miláno, Itálie

Scientologická církev Miláno, Itálie

Miláno je druhé největší italské město, hlavní město oblasti Lombardie a provincie Milano. Je slavné díky obchodu a módě, jako sídlo opery La Scala a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Je zde také velká gotická katedrála a řada dalších památek. Město se nachází v nížině v západní části Lombardie a protékají jím jenom malé řeky (Lambro, Olona, Seveso), většinou pod zemí. Samo město má 1,3 milionu obyvatel, s rozsáhlou a souvislou okolní aglomerací až 4 miliony.

V Miláně je řada velkých bank, jsou zde sídla velkých firem (Pirelli, Alfa Romeo aj.), konají se zde pravidelné veletrhy, např. FieraMilano. Milán je významný železniční a dálniční uzel, má dvě mezinárodní letiště a blízko města je závodní okruh Monza. Ve městě sídlí 12 vysokých škol, slavné jsou zejména umělecké školy. Nachází se zde také ekonomická tepna Itálie – burza Mibtel. Milán patří mezi nejbohatší a nejrozvinutější města Evropy.
Scientologická církev Monza Itálie
Via Arrigo Boito, 52
20900 Monza, MI
Italy
Tel: 039837334

 

Monza je italské město v oblasti Lombardie v provincii Milano. Od 11. června 2004 je oficiálně hlavním městem provincie Monza e Brianza, prakticky jím je až od komunálních voleb v roce 2009. Město je známé především díky atomobilovému okruhu. Ve středověku Monza patřila k Milánu a Viscontiům, stejně tak ale zažívala doby samostatnosti. V 19. století zde byla postavena první železnice v severní Itálii.

Scientologická církev Novara Itálie
Corso Milano, 76
28100 Novara
Italy
Tel: 0321 695321

Novara je italské město v oblasti Piemont, hlavní město stejnojmenné provincie. Historické město s významným průmyslem leží asi 35 km západně od Milána. V roce 2012 zde žilo 101 933 obyvatel.

Scientologická církev Nuoro Itálie
Via San Martino, 3
18100 Nuoro
Italy
Tel: 0784 30041

Scientologická církev Nuoro, Itálie

Scientologická církev Nuoro, Itálie

Nuoro je město v italské na ostrově Sardinie, ve vnitrozemí, v její střední, respektive severovýchodní části. Je vzdálené 30 km od pobřeží Tyrhénského moře. Je hlavním městem provincie Nuoro. K 31. prosinci 2011 zde žilo 36 158 obyvatel. Nuoro leží v kopcovité krajině, v nadmořské výšce okolo 550 m. Jihovýchodně od města se rozkládá pohoří Gennargentu, kde leží i nejvyšší hora Sardinie Punta la Marmora, 1834 m. Do centra starého města Nuora vede pěší ulice Corso G. Garibaldi. Střed města se nachází na náměstí Piazza Vittorio Emanuele. Východně od náměstí na Piazza Santa Maria della Neve leží stejnojmenný neoklasicistní dóm Santa Maria della Neve vystavěný v letech 1835 – 53. Severně pak najdeme klidné náměstí Piazza Sebastiano Satta s žulovými balvany, které mají připomínat prehistorické megality na Sardinii.[1] K nejstarším sakrální stavbě ve městě náleží kostel Madonna delle Grazie z konce 17. st. v ulici Via del Pozzo. V jihovýchodní části starého města leží park Parco di colle S. Onofrio odkud je výhled do okolí města a na pohoří Gennargentu.

Scientologická církev Padova Itálie
Via Mameli, 1/5
35131 Padova
Italy
Tel: 049 8754038

Padova je severoitalské město v oblasti Benátsko, na řece Bacchiglione, propojené kanály s řekou Brenta. Je hlavním městem provincie Padova. Žije zde 212 500 obyvatel, v celé aglomeraci pak 440 000. Ve městě sídlí slavná Padovská univerzita, jedna z nejstarších na světě. Dochovalo se zde velké množství uměleckých a kulturních památek, které však stěží přilákají tolik turistů jako 30 km vzdálené Benátky. Padova je důležitým ekonomickým centrem oblasti a jedním z nejdůležitějších logistických a dopravních uzlů celé Itálie.

 

Scientologická církev Pordenone Itálie
Via Dogana 19
33170 Pordenone
Italy
Tel: 0434 573570

Pordenone je italské město v oblasti Friuli-Venezia Giulia, hlavní město stejnojmenné provincie. V roce 2015 zde žilo 51 351 obyvatel. Město bylo osídleno již před 1 000 lety. Má malebné historické centrum. V současnosti je důležitým průmyslovým centrem regionu. Těžištěm produkce jsou domácí spotřebiče. Nejdůležitějším zaměstnavatelem je firma Zanussi (z koncernu Electrolux) a dodavatelé komponentů pro výrobu bílé techniky.

 

Otevření nové obrovské budovy Scientologické církve v Italském Miláně

Osm tisíc Scientologů a hostů, které si pozvala Scientologická církev se společně shromáždilo, aby se zůčastnili slavnostního otevření nové ideální budovy Scientologické církve v Italském Miláně. Nově do provozu uvedená budova je největší budovou na světě, ve které jsou dodávány služby Scientologie a Dianetiky. Plocha nové budovy Scientologické církve v moderní čtvrti v Italském Miláně zabírá spolu s dalšími menšími budovami plochu celého městského bloku. Užitná plocha nové budovy Scientologické církve, která stojí na třídě Fulvio Testi ve čtvrti Bicocca je nedaleko Severního parku je více než 10.000 metrů čtverečních.

 

Scientologická církev Miláno vydává novou publikaci o lidských právech

Scientologická církev Miláno pořádala 3. května 2013 den otevřených dveří a konferenci, kde představila novou brožuru Scientologie: Jak pomáháme – Sjednoceni za lidská práva: Jak učinit lidská práva globální realitou

Sdružení ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU

Pravda o drogách - Kokain

Pravda o drogách – Kokain

Občanské sdružení ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU působí v České republice od roku 2002 a je součástí mezinárodní sítě neziskových organizací zabývajících se protidrogovu prevencí již od roku 1993. Naše sdružení se zaměřuje na poskytování profesionálních a čtivých materiálů, které jsou na realitě náctiletých, na které je zaměřena primární prevence v oblasti zneužívání drog.

Sdružení úzce spolupracuje s nadací Foundation for Drug Free World (Nadace pro svět bez drog) z USA, která se zaměřuje na analýzu trendů drogové epidemie jak z USA, tak z dalších zemí celého světa a dále na následné sestavování a výrobu materiálů (brožury, DVD) o drogách, a to především pro náctileté.

Sdružení se v České republice zabývá pouze primární prevencí (specifickou i nespecifickou).

CO JE TO KOKAIN ?

Název kokain označuje drogu v práškové nebo krystalické formě*. Prášek je obvykle naředěn inertními (nečinnými) látkami jako je kukuřičný škrob, pudr anebo cukr nebo dalšími drogami jako jsou prokain (anestetikum pro místní umrtvení) nebo amfetaminy.**

Kokain, který je získán z listů rostliny koka, byl původně vyvinut jako prostředek proti bolesti. Nejčastěji bývá šňupán, kdy je prášek vstřebán do krevního řečiště prostřednictvím tkání uvnitř nosu. Může být též pozřen nebo vetřen do dásní.

Pro rychlejší vstřebávání drogy do těla ji někteří závislí aplikují injekčně. Tento způsob podstatně zvyšuje riziko předávkování. Vdechování jeho kouře zrychluje vstřebávání za menších zdravotních rizik, než je tomu u aplikace pomocí jehly.

* v krystalické formě je označován jako crack, viz brožura Pravda o Cracku

** amfetamin: látka stimulující centrální nervovou soustavu, často nazývaná „speed“.

 

Narconon Arrowhead – program na odvykání z drogové závislosti

Narconon Arrowhead je největší ze všech center pro drogovou rehabilitaci odvykání Narconon na světě. Organizace začala jako Narconon Chilocco v Indiánské škole Chilocco v roce 1989. V roce 1990 byl otevřen Narconon Chilocco a začal přijímat pacienty. Během té doby Narconon Chilocco úspěšně rehabilitoval více než 1000 lidí a o drogách vzdělal 100.000 lidí, zejména mládež ale i dospělé ve státech Kansas a Oklahoma ve Spojených státech Amerických.

Narconon Arrowhead

Narconon Arrowhead

Díky úspěchům programu a potřebě jeho rozšířit prostory programu Narconon v Chilocco, byl v roce 2000 koupen objekt pro odvykací programy z drogové závislosti a byl pojmenován Narconon Arrowhead. Objekt se nachází v malém městečku v Oklahomě s názvem Canadian, kde žije podle posledních sčítání asi 2000 lidí. Canadian bylo dobré místo pro drogové rehabilitační zařízení, je situováno v areálu o rozloze 877.000 m2 a kolem je přírodní park o rozloze 890 hektarů. Místo kde je Narconon Arrowhead je také skvěle zasazené do okolní přírody, je zasazené na břehu jezera Eufaula; což je největší umělé jezero ve státě Oklahoma.

Budova byla vyprojektována a postavena podle návrhu studenta architekta Franka Lloyd Wrighta, tak aby byla v harmonii s přírodou která jej obklopuje. Bylo to ideální místo, kde se může pohodlně usadit 260 klientů aby absolvovaly program drogové rehabilitace a zbavili se tak závislosti na drogách.

 

prevence  pro  zvýšení  DROGOVÉ  GRAMOTNOSTI

prevence pro zvýšení DROGOVÉ GRAMOTNOSTI

International Association of Scientologists – Mezinárodní asociace Scientologů

Mezinárodní asociace scientologů (IAS) je občanská členská organizace otevřené pro všechny scientology ze všech národů.

International Association of Scientologists – Mezinárodní asociace Scientologů

International Association of Scientologists – Mezinárodní asociace Scientologů

Mezinárodní asociace Scientologů byla založena v roce 1984 v době, kdy byla ohrožena náboženská svoboda scientologů. Delegáti z scientologických církví z celého světa se shromáždil Saint Hill Manor (od roku 1959 do roku 1966 domově L. Ron Hubbarda) když viděli naléhavou potřebu sjednotit všechny scientology do mezinárodní organizace. Aby potvrdili svůj závazek směrem k cílům scientologie, tito první delegáti IAS formulovaly a podepsali slib lidstvu.

Účelem IAS je: “ Spojovat, rozvíjet, podporovat a chránit Scientologické náboženství a scientology ve všech částech světa, aby bylo dosaženo cíle scientologie jak je sepsal L. Ron Hubbard.“

IAS bylo zformováno, aby bylo zaručeno, že scientologové budou mít vždy možnost praktikovat své náboženství a pomáhat Scientologické církvi a scientologům vystaveným náboženskému pronásledování. IAS svojí činností dále zaručuje náboženskou svobodu pro všechny.

International Association of Scientologists – Mezinárodní asociace Scientologů

International Association of Scientologists – Mezinárodní asociace Scientologů

V současné době je scientologie rozrůstá stále se zvyšující rychlostí a čas kdy bylo třeba se bránit pominul. V souladu s tím IAS nyní financuje sponzorovaní kampaně, které skutečně přetvářejí osud planety Země. Členové IAS hledat trhliny v sociální struktuře, které tradičně dospívali ke kolapsu civilizací a aplikují řešení založené na práci L. Ron Hubbard. Díky darům od členů IAS byly financovány granty vytvářející zázemí pro mezinárodní nenáboženské sociální programy využívající objevy pana Hubbarda včetně:

Narconon Arrowhead v Oklahomě, jeden z největších zařízení drogové rehabilitace na světě, který zároveň slouží jako mezinárodní výcvikové středisko pro profesionálů a dobrovolníky pracující v oblasti drogové rehabilitace.

Narconon - program pro drogovou rehabilitaci provozovaný Scientologickou církví

Narconon – program pro drogovou rehabilitaci provozovaný Scientologickou církví

Applied Scholastics International, je vzdělávací instituce pro školení v areálu areál o ploše 40 hektarů v St. Louis, Missouri.
Mezinárodní nadace Cesta ke štěstí v Glendale, v Kalifornii, koordinuje celosvětovou distribuci morálního kodexu L. Rona Hubbarda postaveného na zdravém rozumu.

 

IAS také vytváří granty zaměřené na financování veřejných informačních kampaní zaměřených na řešení klíčových společenských neduhů, včetně:
Největší světové nevládní iniciativy proti drogám, která oslovuje desítky milionů lidí ročně.
Největší světová nevládní kampaň lidských práv, široce propagující 30 článků Všeobecné deklarace lidských práv.
Globální programy gramotnosti pomáhající desítkám miliónů znevýhodněných studentů v Americe, Evropě, Asii a Africe.
Program Scientologických dobrovolných duchovních přináší mimořádnou pomoci více než 10 milionům lidí v každém místě katastrof které nastaly v průběhu posledního desetiletí.
Granty IAS financováné nové budovy Scientologické církve v Harlemu, Inglewoodu, Kalifornii, Johannesburgu, New York, Madrid, Hamburk, Londýn, Řím, Washington, DC, Bruselu a jinde.

Kirstie Alley a John Travolta ve filmu Kdopak to mluví

John Travolta ve filmu Kdopak to mluví

John Travolta ve filmu Kdopak to mluví

Kdopak to mluví (v americkém originále: Look Who’s Talking) je americká filmová komedie z roku 1989. Režisérem filmu byl Amy Heckerling. Hlavní role ve filmu ztvárnili John Travolta, Kirstie Alley, George Segal, Olympia Dukakis aTwink Caplan.

Mollie je účetní žijící v New Yorku, která má poměr a otěhotní s Albertem, sukničkářským manažerem, který je ženatý a má dvě děti. Během jejího těhotenství, Mollie a Albert udržují svou nerozvážnost v tajnosti, a okolí sdělují lež že Mollie byla uměle oplodněna. Albert plánuje opustit svou ženu Beth a jejich dvě děti, aby mohl žít s Mollie. Mollie a její přítelkyně Rona náhodou přichytí Alberta při tom, když se intimně sbližují s dekoratérkou interiéru Melissou a tím je plán života Alberta s Mollie a rozvod předchozího manželství zničen. Mollie je rozrušená, a okamžitě odjíždí do práce. nasedne do taxíku, kde sedí řidič, James Ubriacco, v důsledku zmatku kdy jí náhle odváží k porodu do nemocnicea snahy dovést Mollie do nemocnice včas, je shodou okolností svědkem narození jejího syna Mikeyho. Mikey pak začne dělat komentovat život a reaguje prostřednictvím vnitřního hlasu, kterým také může komunikovat s ostatními dětmi. Mollie si nechce vzít za muže otce svého dítěte a hledá životního partnera. Malý Mikey, který všechny události okolo sebe komentuje vnitřním „dospělým“ hlasem, běh věcí značně komplikuje.

Kirstie Alley a John Travolta ve filmu Kdopak to mluví

Kirstie Alley a John Travolta ve filmu Kdopak to mluví

Po čase Mollie náhodou potká znovu Jamese v domě a zjistí, že James použil adresu bytu, kde bydlí Mollie pro úřady jako svojí vlastní adresu, aby pomohl dědečkovi dostat se do dobrého pečovatelského domu. Mollie s tím souhlasí pod podmínkou, že jí James bude hlídat synka Jamese. Po čase kdy James tráví s matkou a synem hodně času jsou svědky, situace, kdy syn Mikey řekně první slovo „Da-da“. James a Mollie si uvědomí, že Mikey považuje za svého otce Jamese a rozhodnou se dát šanci společné lásce. Nakonec tak Mollyinu ruku získá taxikář James.

Film Kdopak to mluví byl jedním z nejúspěšnějších filmů od natočení filmu Pomáda a vydělal 297 milionů dolarů.