REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Průvodce výběrem té nejlepší vodovodní baterie !!!

Vodovodní kohoutek stále kape a Vy uvažujete o tom, koupit novou baterii. Váháte, kde ji koupit. A kolik peněz vás vůbec bude stát? Pochopitelně chcete nakoupit levně. Jaké jsou ceny, o tom vás přesvědčí heureka. Jenže co ty ostatní parametry? Podle čeho vlastně baterii vybírat? Podívejte na internetový obchod www.drezova-baterie.cz. Zjistíte, že výběr je skutečně obrovský, a e-shop vám dovolí vybrat si a koupit baterii po pár kliknutích.

 

Nespoléhejte jenom na cenu

 

Jenže háček je v tom, že vy jste ale laici a v bateriích se příliš nevyznáte. Jak si vybrat tu správnou? Pokusíme se vám poradit, jakých parametrů si u baterií všímat. V žádném případě nespoléhejte jenom na cenu, i když pochopitelně chcete za nákup ušetřit.

 

Jaký chcete design?

 

Také si nevšímejte pouze designu, i když samozřejmě chcete, aby baterie zapadla do stylu vašeho domova. Můžete v takovém případě volit buď retro baterie kohoutkové, nebo se vám možná bude hodit i moderní páková hranatá baterie. Zároveň i provedení může být různé, a to nerez, chrom, bronz či bílá granitová.

 

Kvalita, záruka i rozteč

 

Všímejte si ale především kvality, dlouhé životnosti a záruky. Dobré jsou prodloužené záruky, možnost vyměnit kartuši (vnitřek baterie). Dávejte pozor, jakou rozteč má potrubí ve vaší kuchyni a koupelně. Pokud nevíte, před nákupem si změřte, zda jde o 100 mm nebo 150 mm. Zjistěte si, zda budete montovat baterii přímo do dřezu nebo umyvadla nebo na stěnu, tak se liší stojánková a nástěnná baterie.

 

Cesta k maximálním úsporám

 

Když chcete maximum úspor, je lepší páková baterie. Ideální je termostatická baterie. Díky nastavení teploty můžete ušetřit nejenom vodu při regulaci, ale i energii, která se na ni vynakládá. Celkově mohou být úspory až 50 % vody a energie, což už je skutečně úctyhodné číslo.

 

Comments are closed.