REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Oddlužení! Nový začátek bez dluhů

Lidé si často nadělají dluhy, aniž by si uvědomili své reálné možnosti jejich splácení. Navíc měnící se ekonomická situace (propuštění z práce), obtížné a nepředvídané životní situace (nemoc, úmrtí partnera) donutí i ty nejpoctivější plátce, přestat platit dluhy kvůli nedostatečným finančním prostředkům. Dluhy díky penále rostou a lidé se dostávají do dlužné pasti. Mají velký problém a neví kolikrát jak dál!

Pryč s dluhem – rychlé řešení vašeho problému.

Jak se zbavit dluhů

Mít dluhy je ohromně stresující. Nikdo netouží po návštěvě exekutora a žít stále se strachem, že přijdete o svůj dům je vskutku vysilující. Každý problém však má své řešení, a v případě dluhů, čím dříve s nimi zatočíte, tím dříve se jich zbavíte.

Obraťte se na odborníky – pryč s dluhem!

Ano, obraťte se na společnost, která se věnuje oddlužení a úspěšně svým klientům pomáhá se zbavit dluhů.

V závislosti na složitosti situace se uplatňují následující způsoby:

  • Analýza a plánování splácení dluhů pomocí vlastních zdrojů klienta;
  • Refinancování úvěrů, podáním žádosti bance o restrukturalizaci dluhu;
  • Restrukturalizace úvěru externí společností;
  • Osobní bankrot.

Osobní bankrot

Konec s exekucí, vymáhání končí, dluhy vám už dál neporostou. Ovšem za předpokladu, že nezačnete dělat nové!

Kdo může o osobní bankrot (oddlužení) požádat?  

Člověk, který má stálý příjem a bude schopný splatit v průběhu pěti let, alespoň třetinu svých závazků, zbytek dluhů se smaže. Další podmínkou je, že máte závazky alespoň ke dvěma věřitelům a jste v prodlení víc než třicet dní.

Oddlužení – východisko z dlužné spirály

Dovolujeme si touto cestou upozornit na společnost věnující se dlouhá léta oddlužení svých klientů. Pomohla najít řešení již více jak šesti tisícům lidí. Dluhové poradce můžete kontaktovat na portálu pryč s dluhem. Pomohou vám zmapovat dluhy, naučí vás hospodařit s penězi. Budete-li mít zájem, tak za vás budou komunikovat s věřiteli, exekutory či soudy. Případně vám pomohou s osobním bankrotem.

Comments are closed.