REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Kam vyrazit na dovolenou?

Jeseníky jsou oblíbené lázeňské středisko, stejně jako lyžařské středisko. Před mnoha lety zde byla postavena první hydropatická instituce, která položila základy pro takový cestovní ruch jako balneologie. Letovisko Jeseníky se nacházejí na severovýchodě České republiky, na území historického regionu Moravy. Nyní jsou součástí Olomouckého kraje. Klima v resortu je mírně kontinentální. Nicméně, vzhledem k blízkosti hor, je zde trochu chladněji než ve zbytku země. Průměrná roční teplota v Jeseníku je 10 ° C. Lyžařská sezóna zde začíná v prosinci a trvá do března, turisté navštěvují léčebné středisko od května do září.

Komfortní roubené chalupy –  Kouty nad Desnou

V Jeseníku se nalézá až 80 různých horských minerálních pramenů, které se navzájem liší jak složením, tak teplotou. Díky této bohaté termální vodě se zde úspěšně léčí:

 • metabolické poruchy a činnost endokrinních žláz
 • onemocnění dýchacího systému;
 • duševní poruchy;
 • poruchy oběhového systému;
 • kožní onemocnění;
 • gynekologické nemoci;
 • poruchy štítné žlázy;
 • onemocnění dýchacích cest.

Pokud nevyužijete lázeňský pobyt, dovolujeme si upozornit na celoroční komfortní ubytování Kouty nad Desnou – Jeseníky, vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro seniory nebo zamilované dvojice toužící po romantice v nádherné přírodě.

Preferujete před turistikou lyžování?

Skvostně si zalyžujete v moderním ski areálu Kouty v Jeseníkách jen 12 km od ubytování Filipovice nacházející se v okrajové části obce Bělá pod Pradědem na východní straně hlavního hřebene masívu Hrubého Jeseníku.  Ski areál Kouty se pyšní čtyřmi sjezdovkami, z nichž dvě jsou dlouhé přes dva kilometry s převýšením přes 500m. Po příjemné únavě z lyžování si můžete odpočinout v ubytovně Filipovice, kde na vás čeká zcela nové a cenově dostupné horské ubytování s možností vlastního vaření. Ideální pro rodiny s dětmi a milovníky hor.

 

Plastové a dřevěné stavebnice – stavebnice.org

Každé dítě by mělo mít ve svém dětském koutku stavebnici. A to z jednoho prostého důvodu. Žádné jiné hračky nepřinesou tolik prospěchu pro jeho vývoj. Při stavění se dítě v nejranějším věku naučí fantazovat a rozvíjet motorické schopnosti rukou. S věkem se zvyšuje schopnost systematicky myslet, rozvíjet logiku, získávat technické dovednosti. Při stavění a montování stavebnice se dítě učí nezávislosti, kreativitě a přesnosti, což jsou velice důležité vlastnosti pro život.

Kreativní hračky pro děti

Nejsou hračky jako hračky. Při hraní se stavebnicí se dítě seznámí s různorodými geometrickými tvary a barvami, kombinuje způsoby spojování částí, rozvíjí pohyblivost prstů. Hra podporuje paměť, pozornost, prostorové myšlení a představivost. Materiál, které se používá k výrobě vzdělávacích hraček, je nezávadný materiál a příkladně dřevo je šetrné k životnímu prostředí.

Jak vybrat správnou stavebnici

Při výběru stavebnice je dobré se držet několika kritérií:

 1. Kvalita. Nejsou to hračky, s kterými si dítě pohraje, a pak je zahodí. Stavebnice vaší ratolest zaujme na delší dobu, proto se vyplatí nešetřit na kvalitě výrobku.
 2. Věk dítěte. Vybíráme pouze takové hračky pro děti, které odpovídají věku dítěte. V opačném případě hrozí spolknutí malých dílů. Pro malé děti se vyrábějí soupravy s velkými kostkami v malém množství (8-10 kusů). Po šesti letech můžete svým dětem začít kupovat hračky a stavebnice s malými díly, složitými přílohami, magnety, kovovými součástmi.
 3. Rozmanitost modelů. Čím více dílů, tím déle si dítě se stavebnici pohraje.
 4. Barva. Hračky stejně jako stavebnice a mozaiky by neměly být namalovány v nepřirozených barvách – nepříznivě ovlivňují psychiku dítěte. Výrobci známých značek používají bohaté, ale měkké odstíny.
 5. Snadné sestavění. Dítě by nemělo vyvinout velké úsilí při sestavování, aby se nezranilo. Navíc ho těžce sestavitelná stavebnice nebude bavit.

Přejeme příjemné nakupování!

stavebnice.org

Bonprix a Astratex slevy! Proč draze, když to jde levně

Slevy, Výprodej, Cenovka, Sleva, Akce

 

 

Bonprix  – jeden z nejznámějších internetových obchodů ženského, pánského a dětského oblečení. V sortimentu obchodu Bonprik naleznete svatební oblečení, trendy džíny, oblečení pro těhotné ženy, cyklisty, bundy, spodní prádlo a mnoho dalšího – řada výrobků je skutečně impozantní. Kromě toho se Bonprix slevy vztahují na boty a veškeré doplňky: tašky, brýle, hodinky, opasky, šátky, atd. Navíc v samostatné sekci jsou nabízeny produkty pro domácnosti: textil, dekorace, nádobí, lampy, koupelnové doplňky a dokonce i nábytek.  Dnes je příkladně v Německu otevřeno více než 70 poboček a 25 v jiných zemích, asi polovina objednávek je online. K dnešnímu dni Bonprix patří jednu z největších maloobchodních prodejen, je klientů společnosti přibližně 31 milionů lidí z 27 zemí.

Další super slevy – Astratex slevy

Pro ty, kteří hledají kvalitní spodní prádlo od známých značek, může společnost Astratex pomoci při výběru nejlepší kvality a ceny. Jedná se o řadu modelů spodního prádla pro dívky a ženy. Jsou určeny pro každodenní použití, speciální příležitosti a sport.  V Astratexu najdete širokou škálu plavek, elegantní erotické spodní prádlo, korzety, punčochy, košile. Všechny výrobky jsou certifikovány, bezpečné, šité z kvalitních hypoalergenních materiálů. Pro pohodlí nákupu nabízí zákazníkům optimální volbu, možnost podrobně prozkoumat modely, dostupnost všech velikostí a zboží ve skladu.  Astratex slevy se vztahují téměř na všechny kategorie zboží.

Kde získáte slevové kupóny?

Na webu slevyapracenadoma.cz, naleznete jednoduchý návod, jak získat slevové kupóny. Určitě vás potěší Astratex slevový kupón, kde je sleva neuvěřitelných 9% + bonus 100 korun. Prostřednictvím portálu Bonprix.cz. lze získat slevu 6,3%, ani zde nechybí bonus 100 korun. Pochopitelně lze Astratex slevy a Bonprix slevy využít opakovaně v mnoha českých online obchodech.

Kotvičník zemní – složení a užívání

Kotvičník zemní (lat.  Tribulus terrestris ) – jednoletá léčivá rostlina rostoucí v mírných a tropických klimatických podmínkách v jižní Evropě, jižní Asii, v Africe a severní Austrálii se začala pěstovat i v našich podmínkách. Kotvičník zemní dokáže zvýšit hladinu testosteronu až o 30%, u žen podstatně zvyšují hladinu estrogenů. Bylina zvýší tělesný výkon, vytrvalost, pomáhá při sexuální aktivitě, proto se jí říká přírodní viagra.

Kotvičník zemní – složení

Kotvičník zemní obsahuje vysoké množství rostlinných anabolických steroidů (fytosteroly). Významně se podílejí na podpoře a udržování zdraví, léčbě širokého spektra chorob a udržování homeostázy, taktéž se projeví ve zlepšené náladě, zvýšené energii a sebevědomí. Prostě omládnete.

V nati jedné dospělé rostliny se přibližně nalézá:

12% bílkovin

2,6% tuku

40% sacharidů

29% vlákniny

16% minerálních látek

3% rostlinných steroidů

V rostlině se nacházejí chemické sloučeniny – steroidní saponiny např. protodioscin či diosgenin, které zvyšují hladinu tělem produkovaného testosteronu. Efekt vyšší hladiny testosteronu zná asi každý – podpora růstu svalové hmoty, zvyšování fyzického i psychického výkonu z důvodu zrychlení regenerace, zlepšení imunity organismu, zlepšení libida i sexuálních funkcí u obou pohlaví, snížení hladiny tělesného tuku. Kotvičník obsahuje kromě saponinů také bioflavonoidy, třísloviny, glykosidy, rutin, kyselinu linolovou a linolenovou a pryskyřice. Také obsahuje taniny, steroly, sacharidy, ale například i vitamín C a řadu dalších prospěšných látek.

Proč se doporučuje užívat kotvičník zemní na jaře?

Rostlina nám pomůže překonat jarní únavu stejně tak i kocovinu.

Dávkování a příprava kotvičníku

Dávkování: 1 – 6 g sušené natě denně (dle váhy, volby síly účinků, aktuální zátěže jednotlivce).  Abychom z byliny dostali co nejvíce, podrtíme ji nebo nalámeme těsně před použitím. Jen v tomto případě vyluhuje maximum účinných látek.

Jak připravit čaj

Příprava čaje je velice jednoduchá. Podle velikosti čajové konvičky podrtíme potřebné množství kotvičníku zemního, zalijeme vroucí vodou a necháme 15 minut louhovat. Není na závadu zalít i podruhé jako zelený čaj v rámci jednoho dne.

Příprava odvaru

Sušenou nať zalijeme vodou a na mírném ohni necháme 5-25 minut vařit. Odvar přecedíme a pijeme ideálně ve třech dávkách během dne.  Pro docílení účinku doporučujeme dodržovat pravidelnost v užívání čaje. Netrpělivost se nevyplácí.

Máte-li zájem o kvalitní sušený kotvičník zemní nebo jeho sazenice,

zavítejte na portál

www.kotvicnik-zemni.cz.

Reklamní agentura Zlín

„Naplňuje mě, když mohu pomáhat lidem dosáhnout jejich cílů a být tak u zrodu všeho nového.“  

Tomáš Hiller

                                                                                                                                                                         

Reklamní agentura Zlín pod vedením Tomáše Hillera se specializuje na kompletní tvorbu, řízení a zlepšení efektivity reklamních kampaní. Maximálně se snaží přiblížit každému projektu z pozice stratéga-obchodníka. Tento přístup se liší od standardu (při okamžitém nabízení těchto nebo jiných služeb bez definování strategie vývoje), aby bylo možné správně porozumět podnikání klienta, potřebám cílového publika a způsobům, jak tyto potřeby uspokojit. Teprve pak můžete určit nejúčinnější a nejvhodnější způsob, jak propagovat daný produkt nebo službu. Posléze je možné od reklamy očekávat ty nejlepší výsledky, a to nejen v krátkodobém, ale i v dlouhodobém horizontu.

Špičková on-line marketingová agentura ze Zlína

Nová on-line marketingová agentura ze Zlína nabízí i další služby:

 • Tvorba www stránek
 • 360 foto & virtuální prohlídka
 • Polepy aut a výloh
 • Tisk propagačních materiálů včetně billboardů
 • Tvorba moderních životopisů
 • Animace & 3D vizualizace
 • Video prezentace
 • Business na klíč

Business Consulting Zlín

Toužíte podnikat a nevíte jak na to? Business Consulting Zlín – spoustu skvělých projektů, zde čeká na dobré managery, schopné čelit všem překážkám, pod vedením zkušeného odborníka.

Strategie pro vývoj projektů vyvinutých profesionály na internetu je prvním krokem na cestě k růstu prodeje vašich webových stránek. Máte jedinečnou příležitost zjistit, proč s odborníkem vytvořený web bude prodávat lépe než od konkurentů.

Zaujala vás reklama Zlín? Neváhejte a kontaktujte Tomáše Hillera na jeho internetových stránkách www.bcma.cz.

Vždy něco na víc!

Nejen kompletní tvorba reklamy láka klienty Tomáše Hillera, ale také možnost si pronajmout reklamní plochu v prostorách Lázně Zlín s návštěvnosti 500.000 klientů ročně.

Je to na vás!

 

Oddlužení! Nový začátek bez dluhů

Lidé si často nadělají dluhy, aniž by si uvědomili své reálné možnosti jejich splácení. Navíc měnící se ekonomická situace (propuštění z práce), obtížné a nepředvídané životní situace (nemoc, úmrtí partnera) donutí i ty nejpoctivější plátce, přestat platit dluhy kvůli nedostatečným finančním prostředkům. Dluhy díky penále rostou a lidé se dostávají do dlužné pasti. Mají velký problém a neví kolikrát jak dál!

Pryč s dluhem – rychlé řešení vašeho problému.

Jak se zbavit dluhů

Mít dluhy je ohromně stresující. Nikdo netouží po návštěvě exekutora a žít stále se strachem, že přijdete o svůj dům je vskutku vysilující. Každý problém však má své řešení, a v případě dluhů, čím dříve s nimi zatočíte, tím dříve se jich zbavíte.

Obraťte se na odborníky – pryč s dluhem!

Ano, obraťte se na společnost, která se věnuje oddlužení a úspěšně svým klientům pomáhá se zbavit dluhů.

V závislosti na složitosti situace se uplatňují následující způsoby:

 • Analýza a plánování splácení dluhů pomocí vlastních zdrojů klienta;
 • Refinancování úvěrů, podáním žádosti bance o restrukturalizaci dluhu;
 • Restrukturalizace úvěru externí společností;
 • Osobní bankrot.

Osobní bankrot

Konec s exekucí, vymáhání končí, dluhy vám už dál neporostou. Ovšem za předpokladu, že nezačnete dělat nové!

Kdo může o osobní bankrot (oddlužení) požádat?  

Člověk, který má stálý příjem a bude schopný splatit v průběhu pěti let, alespoň třetinu svých závazků, zbytek dluhů se smaže. Další podmínkou je, že máte závazky alespoň ke dvěma věřitelům a jste v prodlení víc než třicet dní.

Oddlužení – východisko z dlužné spirály

Dovolujeme si touto cestou upozornit na společnost věnující se dlouhá léta oddlužení svých klientů. Pomohla najít řešení již více jak šesti tisícům lidí. Dluhové poradce můžete kontaktovat na portálu pryč s dluhem. Pomohou vám zmapovat dluhy, naučí vás hospodařit s penězi. Budete-li mít zájem, tak za vás budou komunikovat s věřiteli, exekutory či soudy. Případně vám pomohou s osobním bankrotem.

Stěhování kvalitně Praha! Firma s bohatou zkušeností

„Radši vyhořet než se jednou stěhovat!“

Ano! Ne nadarmo se říká, že je lepší vyhořet než se jednou stěhovat. Stěhování vnímají lidé nevlídně a nelze se tomu divit. Stačí si vzpomenout na slavnou komedii o dvanáctinásobné směně bytů, kterou její organizátor, advokát Radosta, nazval Akce kulový blesk. Stěhování Praha  – hoďte starosti za hlavu a obraťte se na kvalifikované odborníky.

Stěhování Praha – využijte služeb profesionálů

Společnost Stěhování kvalitně Praha nabízí za velice výhodné ceny kvalitní služby. Před samotnou akcí vás navštíví technik, který s vámi probere veškeré detaily o stěhování, vyslechne vaše návrhy a zdarma navrhne postup při likvidaci včetně cenové kalkulace. Po vzájemné dohodě zaměstnanci firmy, nikoliv brigádníci pečlivě zabalené věci včetně nábytku s velkou opatrností odnesou do stěhovacího auta.

Stěhování Praha – lidé se nemusí bát o svůj majetek

Společnost Stěhování kvalitně Praha má se stěhováním nábytku letité zkušenosti. Svým profesionálním a lidským přístupem ke klientovi si získala řadu příznivých referenci. Tady jsou další důvody, proč zvolit právě tuto firmu:

–     poskytují kvalitní stěhovací služby včetně

stěhování kanceláří Praha

–   profesionální přístup ke každému klientovi

–   stěhují v České republice nebo v některé ze zemí Evropské unie

–   spolehliví a tolerantní zaměstnanci

–   pracují rychle, ochotně a s radostí

–   stěhují s chutí a zápalem

–   s cílem ´Spokojený zákazník´

–   drží se pořekadla – „Náš zákazník, náš pán!“

Ochotně vyhoví každé žádosti. Vystěhují celou firmu, mají techniku na stěhování obřích řemen, ZDARMA vám zapůjčí krabice. Jsou velice flexibilní a přijedou opravdu kdykoliv a kamkoliv, aby ve všem mohli vyhovět svým zákazníkům. Veškeré problémy spojené se stěhováním vyřeší za vás!

 

Špičkové svítidla za prima ceny – Svet-osvetleni.cz

Bez kvalitního světla se v dnešní době žádná domácnost neobejde nemluvě o dalších institucích a odvětvích. Osvětlení určuje náladu v domě. Správně vybrané světelné zdroje a vhodně umístěné světelné akcenty jsou někdy schopny nejen měnit prostor k nepoznání, ale také pomoci ušetřit za osvětlení bytu až o polovinu své hodnoty.  A kde nabízejí žárovky ve velkém výběru za skvělé ceny? Určitě se vám vyplatí zavítat do internetového obchodu svet-osvetleni.cz

Bezkonkurenční LED žárovky

Proč jsou LED žárovky  tak propagované? Například, je třeba připomenout, že po dobu 20 let, sazby elektřiny se zvýšily několikanásobně. Zdá se, že žádný limit neexistuje. Jediný způsob, jak čelit této situaci je úspora energie.

Hlavní výhody LED žárovek

 • LED svítidlo spotřebuje 7 krát méně energie při stejném světelném výkonu než klasické žárovky;
 • LED neobsahují nebezpečné látky, příkladně rtuť;
 • LED lampa se rozsvítí okamžitě při plném jasu;
 • Spektrum LED diod je mnohem blíže k přirozenému světlu.

Kvalitní elektroinstalační materiál ve velkém výběru

Kde sehnat vypínače, zásuvky či LED žárovky EMOS za rozumné ceny a ve vysoké kvalitě?  Jde o základní druhy elektroinstalačního materiálu a v současné době je možné si nakoupit tyto věci sami podle svého vkusu a potřeb. Zbytek navrhne zkušený projektant, který vypracuje i předběžnou cenu. Nový elektroinstalační materiál budete potřebovat při stavbě domu nebo při rekonstrukci bytu. A pokud příkladně používáte hliníkové vodiče, změnit je za měděné můžeme jen doporučit.

Mezi elektroinstalační materiál řadíme i svítidla

Kvalitní elektroinstalační materiál, kde nechybí svítidla, baterie Patona, bílé zboží, váhy, různé součástky a další potřebné věci pro váš domov a zahradu nabízejí v zákazníky oblíbeném  internetovém obchodě elektro-instalacni-material.cz. Kde si dovolujeme upozornit na špičkové nářadí AKU. Vraťme se ke svítidlům, které zde prodávají v různých typech. Ale i tady platí, že pokud vám celou elektroinstalaci bude navrhovat odborník, bude vhodné s ním konzultovat i výběr svítidel.

Jak zahnat nudu o prázdninách – PC hry od game-hall.cz

game-hall-cz

Co se týče PC her, tak výběr žánrů je velkolepý. Co si vaše srdce žádá. Jste milovníci akčních, strategických, závodních nebo sportovních her?  Některé druhy her si nezahrajete bez konkrétního příslušenství k počítačům. Jinak se vám bude hry špatně ovládat a neužijete si velkou zábavu. Akční hry vyžadují monitor.  3D střílečky s nekvalitním či nesprávně zvoleným monitorem vám nepřinesou zábavu, ale bolest hlavy díky zpožděné kresbě. Nevyplatí se v tomto případě koukat na nízké ceny.  A pokud preferujete automobilové hry, bez volantu to nepůjde. Pro ovládání letadel je nutné si pořídit speciální joysticky, které usnadní ovládání letadel – op Gun AfterBurner Force Feedback Joystick nebo Black Widow Flightstick.

Sháníte PC hry? Tak jste na tom správném místě – GAME-HALL

A co vyžadují sportovní hry? Pořádné gamepady, oceníte pohodlí při ovládání, a navíc tak zvládnete různé triky ve hře. Pro 3D akční hry je k mání perfektní vybavení, kde se klade důraz na přesnost ovládání myší, aby se bez zkreslení přenesl pohyb ruky hráče s myškou na pohyb postavy na obrazovce.  A jak z vlastní zkušenosti víme, myšky slouží nejlépe na hladké podložce. Da, da –  jen s kvalitním povrchem se zvyšuje její přesnost. Přicházejí na řadu sluchátka. Nejen cit pro hru, rychlé reflexy, ale i dobrý sluch nám umožní včas rozeznat pohyb protivníka.

A budeme objednávat! 

Ano, budeme objednávat, neboť je opravdu co. Ale to musíte zavítat do spolehlivého internetového obchodu game-hall.cz. Mají vskutku zajímavý sortiment zboží, sledují nejnovější trendy a nabízejí produkty vysoké kvality za rozumné ceny. Spolehlivá zákaznická podpora, doprava od 2999 Kč je ZDARMA. Proč si neobjednat zajímavou PC hru z pohodlí svého domova? A co opravdu nedoporučujeme, tak nákup tohoto zboží kupovat v asijských tržnicích – nízká cena se rovná nízká kvalita!

 

 

Kvalitní obalové materiály – mojeobaly.cz

obal

V záplavě internetových obchodů se zvýšil zájem o spolehlivé obalové materiály. Pěkně zabalit zboží již nestačí. Balíci papír nebo klopová krabice musí být především pevná. Obal neslouží jen na parádu, ale plní i další funkce –  chrání výrobky při jejich manipulaci a skladování, neopomínáme transport zboží a prodej zákazníkovi.   A pokud se o kvalitní obalový materiál zajímáte a potřebujete poradit s výběrem, neváhejte a zeptejte se konkrétního prodejce. Seriozní internetové a kamenné obchody zaměstnávají kompetentní pracovníky, kteří své práci rozumí. Příkladně dobré reference a mnohaleté zkušenosti má s prodejem obalové techniky eshop mojeobaly.cz.

Nakupujte u profesionálů

Tito skuteční profesionálové ve svém oboru jsou vždy ochotni poskytnout radu, jaké obalové materiály budou pro váš účel ty nejvhodnější, nabídnou tu nejoptimálnější variantu. Není třeba zdůrazňovat, proč jsou obalové materiály tak důležité. Jak již bylo výše uvedeno, chrání zboží před mechanickými vlivy a také před deštěm, spalujícími slunečními paprsky a biologickému působení. Než dojde výrobek ke spotřebiteli, tak prochází mnohými fázemi a tady hraje balící materiál nezastupitelnou roli i s ohledem na zajištění hygienické nezávadnosti výrobků.  To je hlavní poslání i toho nejjednoduššího obalu.

Proč nakupovat v eshopu mojeobaly.cz?

V České republice je tolik internetových obchodů, že se z ní stala  eshopová velmoc. Stále e-obchody vznikají a také zanikají. Navíc nejsou všichni prodejci seriózní a dodají vám kolikrát závadné zboží, které nelze u nich ani reklamovat.  Proto vždy raději nakupujte jen v zákazníky ověřených obchodech –  mojeobaly.cz, ten se právem pyšní certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky.  Doprava od 109 Kč, a pokud učiníte objednávku nad 5 000 Kč, máte dovoz ZDARMA. Všechno zboží je skladem – za dva pracovní dny máte svou objednávku doma!

 

Svatba v Praze s erudovaným umělcem

Romantická večeře na lodi, toulky Prahou, romantická noc v srdci Prahy – lákají titulky na internetu. V Praze lze prožít mnoho příjemných chvil a taková svatba v Praze je zajisté velké lákadlo. Mladí lidé nemají o tradiční zvyky velký zájem a chtějí zažít něco nevšedního. Přinese vám ojedinělý zážitek i setkání s karikaturistou. Svatba v Praze s rychlokreslířem – to je strefa do černého. Tvorba karikatur přímo na oslavě, to se neodmítá. Zvou si karikaturisty i na firemní večírky, narozeninové párty, rauty a na jiné společenské akce. Žádná svatba v Praze se nekoná bez kvalitní kulturní vložky. Bez originální zábavy to ani nejde pobavit hosty. Pokud je pro vás toto téma aktuální a máte o umělce zájem, tak zde je kontakt na jednoho velice žádaného karikaturistu –  604 233 905 nebo se můžete podívat na internetové stránky webu svatba-vesele.cz, kde se nalézají ukázky karikatur a ověřitelné reference včetně ceníku.

Firemní akce s profesionálním karikaturistou! To vás bude bavit

Ptát se, proč se pořádají firemní akce, není nutné. Důvodů je hned několik –  utužit vztahy na pracovišti, motivovat zaměstnance k lepší práci, odreagovat se z pracovního vypětí a vzájemně poznat své kolegy, zejména nadřízené. A v neposlední řadě identifikace s cíli společnosti. V dnešní době firemní akce organizují marketingové agentury, které zajistí vše od A do Z. Rozešlou pozvánky a uklidí.  Lidé se rádi setkávají v útulném prostředí, kde se připravují chutná jídla a hraje příjemná hudba. Nadešel ten správný čas na kulturní vložku. A to je někdy problém, pobavit na úrovni své zaměstnance a přizvané hosty. To chce vymyslet něco originálního, to chce povolit uzdu fantazii a firemní akce okořenit. Jedinečný tip na zábavu – kreslení s erudovaným umělcem.  Karikatury lidé zbožňují a velice se u tvorby směšných obrázku baví. Co víc! Mají na tento den úžasnou památku.    Pokud vás kresba karikatur zaujala, tak vítejte na internetových stránkách portálu firemni-akce-karikaturista.cz nebo volejte na číslo 604 233 905.

Malé dřevostavby vhodné k podnikatelským účelům

Pokud se kouknete na marketingové statistiky tak zjistíte, že je stále větší zájem o malé dřevostavby  .Smyslem těchto objektů je vyřešit bydlení v krátké době a bez velkého zadlužení. Evropané využívají tyto domy k rekreačnímu bydlení, ale luxusnější verze slouží i trvalému bydlení. v současné době lidé tímto způsobem řeší svou bytovou situaci, pokud vlastní pozemek. Na malé dřevostavby nepotřebujete stavebního povolení, což neplatí u napojení inženýrské sítě, tam se jistá administrativa vyžaduje.  Kromě celoročního bydlení se dají tyto objekty využít i k podnikatelským účelům – kanceláře, rychle občerstvení, vrátnice, autobazary a další. Malé dřevostavby  se jako první objevily v padesátých letech ve Spojených státech.  Výhody – nízká pořizovací cena již od 350 000 Kč, jedinečné tepelně-izolační vlastnosti a rychlé dodání. Info – easyhomes.cz.

Desigual – parádní španělská značka za super ceny

Desigual  a máte vyřešené letošní Vánoce, pokud vaše drahá polovička, rodiče a přátelé milují mírnou extravaganci. Kvůli tomuto módními klenotu z Barcelony se lidé v největších metropolích světa svlékají skoro donaha, aby se mohli účastnit výprodejových akcí. Vy můžete zůstat odění, a přesto si tuto španělskou značku máte možnost pořídit za bezvadné ceny. To, ale musíte zavítat do největšího českého autorizovaného e-shopu differentfashion.cz.

Desigual – letos dominuje černá barva s výraznými cákanci, tak jak je pro tuto módu typické. Koho by bavilo nosit na zádech nápisy firem, snad jen malé děti. Všechny věkové kategorie si zamilovaly španělský temperament a hravost barev. Průvan do vašich šatníků, nudná konfekce pořízená z tržnic letos musí skončit v popelnici. Je rozhodnuto, budeme objednávat. Do dvou pracovních dnů máte objednávku doma a při nákupu nad 1 000 Kč je dovoz zdarma.