REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Vánoční nadílka k detektorům kovu Minelab

Vánoční nadílka k detektorům kovu Minelab

27.10.2013 07:25Opět se přiblížil čas vánoc a jako každý rok si pro Vás výrobce detektorů kovu Minelab připravil spoustu dárků, které určitě při svých hlečských výpravách využijete. K uvedeným typům detektorů kovu od Minelabu nyní dostanete zdarma dárky, v podobě hodnotného příslušenství. Pojdmě si tuto akci představit a jako nejlepší způsob prezentace zvolíme obrázkovou přílohu:

Detektor kovu Minelab CTX 3030: V součanosti jde o nejpokrokovější multifrekvenční detektor kovu na světě, ke kterému nyní zdarma dostanete hloubkovou sondu o rozměrech 17×12″ v hodnotě 8 500 kč, což je opravdu velmi lákavé.

Detektor kovů Minelab CTX 3030

 

Dalším detektorem v řadě multifrekvenčních borců je velmi oblíbený  detektor kovu Minelab E-Trac. K tomuto detektoru výrobci přidal „hledačský postroj Minelab Pro Swing a přepravní bag na detektor.

Detektor kovů Minelab E-Trac

Detektor kovů Minelab E-Trac

 

Detektor kovu Minelab Safari se také dočkal vánoční nadílky v podobě přepravního bagu.

Detektor kovů Minelab Safari

 

Samozřejmě i velmi oblíbená X-Terra 705 se do naší nadílky také zapojila a zakoupenému detektoru nyní zdarma dostanete Led svítilnu a sluchátka Koss UR.

Detektro kovů Minelab X-terra 705

 

Mladší břáška X-Terry 705 s názvem X-Terra 505, který také využívá tří pracovních frekvencí (VFLEX), také naděluje a k detektoru zdarma dostanete originální Minelab batoh.

Detektory kovů Minelab ve vánoční akci - X-Terra 505

 

Posledním v řadě suchozemských detektorů kovu je nejmladší bratříček řady X-Terra, ato X-terra 305, k němuž nyní zdarma dostanete stereo sluchátka

Detektory kovů Minelab ve vánoční akci - X-Terra 305

 

I vodníci se dostačkali vánoční nadílky a posledním obdarovaným v řadě je podvodní detektor kovu s FBS technologíí, který je považován za jeden z nejlepších vodních detektorů kovu na světě a samozřejmě není to nikdo jiný než věhlasný Minelab Excaliber II. K zakoupenému detektoru zdarma dostanete lopatku pro plážové hledání.

Detektor kovů Minelab Excalibur

 

Comments are closed.

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich