REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Jak vyčistit koberce a čalouněný nábytek

Naše úklidová firma J&H Úklid Vám může nabídnout více služeb, než jenom vytírání a vysávání Vašich domovů. Naše firma Vám nabízí nejenom úklidy, ale také čištění čalouněného nábytku, čištění koberců a sedacích souprav nejenom čalouněných, ale také sedaček kožených, včetně impregnací.

Někdo si myslí, že toto čištění není zapotřebí, ale velmi se mílí. Zvláště pokud máte doma alergika, nebo malé děti, kterým se čas od času něco vyleje.

Proč je lepší ponechat toto čištění profesionálům?

Koberce i čalouněný nábytek se svým charakterem vymykají. Těžko z nich setřeme prach prachovkou, nebo jen tak setřeme hadrem. Pokud, ale na čalouněném nábytku nejsou žádné fleky, tak čas od času bychom je měli aspoň vysát, aby se z nich dostal prach, který samozřejmě sedá na všechno.

Na koberce a čalouněný nábytek bychom měli  používat na čištění správné čisticí prostředky a správný postup při čištění. Pokud byste toto provedli nesprávně mohli by jste si nadobro koberec, nebo nábytek zničit. Vším potřebným jsou vybaveny úklidové firmy, které mají dlouholeté zkušenosti a vědí, jak s čisticími prostředky zacházet.

Naše úklidová firma J&H Úklid má své pracovníky dobře vyškolené, aby svoje služby prováděli k Vaší největší spokojenosti.

Jak se čistí koberec:

Profesionální čištění koberců má několik fází. Odstraní viditelné skvrny a nečistoty, navrátí materiálu původní jas barev a navrátí jim dokonalou čistotu.

Základním čištěním je vysátí nečistot vysavačem. To je velmi nezbytné, aby se z koberce dostala veškerá nečistota. Druhá fáze je chemické změkčení špíny, která by sama od sebe mechanicky jen tak nepustila. Ve třetí fázi se chemicky narušená nečistota i s chemikálií vysaje a pak následuje čtvrtá fáze a to je sušení. U kvalitní úklidové firmy všechny fáze zvládne pracovník jedním strojem.

Pokud je, ale koberec více znečištěn, nebo jsou li na něm zaschlé skvrny je čištění delší a složitější. Je potom potřeba použít i silnější čisticí prostředky, aby výsledek čištění byl co nejlepší.

Čištění čalouněného nábytku:

Čištění probíhá obdobně, jako u koberců, akorát musíme použít jiné čisticí přípravky. Čalouněný nábytek je svou jemností ještě náchylnější k poškození, proto musíme být při čištění velmi opatrní.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.