REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Certifikované zvýšení výkonu, to je profesionální chiptuning

Profesionální a certifikovaný chiptuning, to je osvědčená úprava softwaru řídící jednotky motoru, a to s garancí kvality. Zvyšování výkonu motoru, který je z výroby nastaven tak, že využije pouze okolo 60%, jde provádět u osobních i nákladních automobilů. Proč je motor od výrobce takto nastaven? Je to kvůli jeho nutné univerzálnosti. Auto se od výrobce může dostat kamkoliv ve světě, a všude jsou rozdílné podmínky.

Chiptuning Praha, záruka kvality

Pokud využijete chiptuning Praha, můžete si nechat také vyčistit filtr pevných částic, zdiagnostikovat motor, a také změřit jeho výkon. Měření výkonu je důležité i před tím, než se chiptuning provede. Pokud máte podezření na neodborné a špatné úpravy na vašem vozidle provedené jinou firmou, můžete si nechat vše prověřit v moderní válcové zkušebně. A pak se rozhodnete, zda si necháte provést odborné úpravy motoru vašeho auta, a zvýšíte tak jeho výkon.

K čemu je dobrý chiptuning

K čemu je vůbec takový čiptuning dobrý? Proč zvyšovat výkon? Díky vyladění motoru a jeho úpravám bude auto mnohem lépe reagovat, akcelerovat, a jízda bude plynulejší. Zároveň budete moct jezdit bezpečněji, a snadněji se vám bude předjíždět. Vedlejším a velice příjemným efektem těchto úprav je také snížení spotřeby paliva, takže výrazně ušetříte za pohonné hmoty.

U jakých vozů jde chiptuning provést

Tyto úpravy jdou uskutečnit téměř na každém automobilu. Ať už potřebujete chiptuning BMW, nebo třeba Škoda, Audi nebo Mercedes, tyto odborné zásahy vaše auto vylepší, a bude se vám daleko lépe jezdit. Nebojte se to vyzkoušet. Pokud by bylo potřeba, jdou parametry opět uvést do původního stavu, jako byly při koupi. Navíc před úpravami a po nich se provádí měření výkonu se zápisem do protokolu, který je oficiálním dokladem obsahující potřebné údaje a grafy.

 

Comments are closed.