REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Zahrady Skoupý

Nejste spokojeni, jak vypadá Vaše zahrada? Chtěli byste, rekonstrukci, ale nevíte jak na to?

Neváhejte nás kontaktovat. Zahradnická firma Skoupý má dlouholetou tradici v oblasti zahradnických služeb. Zahradnická firma Skoupý působí na trhu již od roku 1995, díky tomu máme již mnoho zkušeností.

Působíme po celé ČR, realizujeme projekty soukromých zahrad, veřejných parků a zaměřujeme se také na zeleň firemních objektů a průmyslových ploch.

Rozhodnete-li se pro firmu Skoupý, nemusíte se bát dalších starostí. Dle Vašich představ navrhneme Vaši zahradu a vytvoříme nabídku pro Váš projekt.

Při realizaci provedeme vše potřebné od vyčištění od odpadů a nežádoucích dřevin a hrubých terénních prací po montáž závlahových systémů a založení trávníků. Na konec vysadíme rostliny a záhony zamulčujeme kůrou.

Nemáte-li možnost se o Vaši zahradu průběžně starat, můžete to nechat na nás. O Vaši novou zahradu se postaráme, tak abyste zde rádi trávili svůj čas a abychom zachovali její krásný a jedinečný vzhled.

Nabízíme také realizaci zahradních jezírek, fontánek, vodopádů nebo koupacích jezírek, které zkrášlí téměř každou zahradu.

Vytváříme také střešní zahrady a zelené střechy, které jsou v současnosti velmi moderním architektonickým prvkem. Střešní zahrady navíc plní také roli tepelné a zvukové izolace.

Nechcete-li čekat desítky let než se Vaše zahrada promění do vysněné podoby, nabízíme Vám výsadbu vzrostlých stromů. Nabízíme široký výběr jehličnatých i listnatých stromů.

Máte spíše problém opačný? Máte na Vaší zahradě strom, který Vám stíní, je starý, nebo neplodí. Máme bohaté zkušenosti, strom Vám pokácíme, odstraníme pařez a materiál odvezeme. Můžete se na nás obrátit také při průklestu ovocných stromů a zmlazování okrasných keřů.

Comments are closed.